Magazin

Zerrin Özer 34 yaşındaki sevgilisiyle evlendi!

Zerrin Özer, geçtiğimiz gün kendisinden 27 yaş küçük olan sevgilisiyle dünya evine girdi. Seçili kişilerin katıldığı nikah töreni Özer’in villasının bahçesinde düzenlendi.

Türk pop müziğinin saygın isimlerinden 61 yaşındaki Zerrin Özer, geçtiğimiz  akşam 34 yaşındaki sevgilisi Murat Akıncı ile evlendi. Çiftin nikah törenine ünlü isimler de katıldı. Özer’in Zekeriyaköy’de bulunan villasının bahçesinde yakın arkadaş ve akrabaların katıldığı düğünden renkli görüntüler ortaya çıktı. 100’e aşkın davetlinin katıldığı düğünde Şehrazat, Ahmet San, Seda Akay, Kemal Aslan, Suadiye ve Özgür Aras çifti yalnız bırakmayan isimlerden oldu.

Geçtiğimiz aylarda Zerrin Özer katıldığı bir programda, “Çok yakında duyarsınız güzel haberleri. Evlilik teklifi aldım. Uzun zamadır bir ilişkim var, hiçbir zaman görüntülenmedik dışarda. İki seneye yaklaşıyor ilişkimiz başlayalı. Sevgilim bizim camiadan değil. Bana çok güzel bakıyor, bebek gibi… Kalbimin ve yolumun yoldaşı diyebilirim. Aşığım kendisine. Evlilik teklifini kabul ettim. Birkaç ay içinde de nikah masasına oturacağız” açıklamasında bulunmuştu.

 

Etiketler

Ahmet Ulus

İletişim: aulus@magazinn.com Magazinn.com Editörü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı