Medya

Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinin Biricik’i Ecem Özkaya, TRT’nin yeni dizisinin kadrosunda

Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde canlandırdığı Biricik karakteriyle Türk izleyicisinin dikkatini çeken Ecem Özkaya Üstündağ yeniden ekranlara döndü. Başarılı oyuncu,  TRT 1 ekranlarına yayınlanan Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosunda… Ünlü oyuncu dizide, ailesine kol kanat geren zeki, fedakar, altın kalpli Taner’in (Berk Atan) ablası rolünü üstleniyor.

Ecem Özkaya Üstündağ, “Gönül Dağı, samimi, içten, bizden bir dizi, buram buram memleket kokuyor… Eli toprağa değen bir hikayemiz var… İzleyen herkes bozkırın ortasındaki bu küçük kasabayı ve burada yaşayan insanları çok sevecek” dedi.

Daha önce birçok dizi ve sinema filminde rol alan Özkaya, Gönül Dağı’nda kocasının zulmüne katlanamayarak 3 çocuğuyla baba ocağına dönmüş Zahide’yi canlandırıyor. Anneannemi ve küçük Ecem’i hatırladım. Büyük şehirlerde artık unutulmaya yüz tutmuş geleneklerimizi, adetlerimizi, aileler arasında yaşanan küslükleri, sevinçleri, zor durumlarda kenetlenmeleri yansıtan dizi, yuvası yıkılan ve çocuklarının geleceği için ayakta kalma mücadelesi veren kadınları, hayallerini gerçekleştirmek için tüm imkansızlıklara karşın mücadele veren gençleri anlatıyor. Gönül Dağı’nı izleyiciler çok sevdi.”

Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan üstleniyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu