Zendaya, A24 Yapımı Biyografi Filminde Ronnie Spector’ı Canlandırabilir

Takip Et:
Zendaya, A24 Yapımı Biyografi Filminde Ronnie Spector’ı Canlandırabilir
Zendaya, A24 Yapımı Biyografi Filminde Ronnie Spector’ı Canlandırabilir

Euphoria dizisindeki performansıyla Emmy mükâfatı kazanan Zendaya, A24 yapımı yaşam öykü filminde müzik dünyasının ikonik adlarından Ronnie Spector’ı canlandırabilir.

Spider-Man: Homecoming ve The Greatest Showman filmleriyle büyük çıkış yakalayan ve geçtiğimiz haftalarda Euphoria dizisindeki harikulade performansıyla Emmy mükâfatı kazanan Zendaya, sinema ve televizyon dünyasında galibiyetli bir kariyer sürdürme yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Önümüzdeki dönemlerde Euphoria’da beraber çalıştığı Sam Levinson’ın idarediği  Malcolm & Marie ve merakla beklenen Dune gibi dikkat çekici filmlerle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan galibiyetli oyuncunun adı yeni bir projeyle anılıyor.

Deadline’ın haberine göre Zendaya, A24 önderliğinde çekilecek olan yaşam öykü filminde 1960’lı senelerin ehemmiyetli gruplarından Ronnettes’in azaları arasında yer alan, ünlü müzik prodüktörlerinden Phil Spector ile galibiyetlere imza atan, müzik dünyasının ikonik adlarından Ronnie Spector‘ı canlandırabilir.

Zendaya, Ronnie Spector’ı Mevzu Alan Filmin Yapımcılığını da Üstlenecek

Zendaya

Stüdyo, Zendaya’ya filmde yer alması için öneride bulundu ve genç oyuncuyla görüşmeler sürüyor.
Buradan hareketle, oyuncunun filmde rol almasına kesin gözüyle bakabiliriz.

Ronnie Spector’ın kaleme aldığı Be My Baby adlı otobiyografi kitabından sinemaya adapte edilecek bu film, ünlü müzisyenin kariyerinin ilk dönemlerine, özellikle Ronnettes grubunun kuruluşuna ve müzik prodüktörü Phil Spector’la çalışma sürecine odaklanacak. Film aynı zamanda, grubun yükseliş yaptığı dönemde evlenen Phil Spector ile Ronnie Spector’ın boşanma sürecini ve Ronnie Spector’ın müzik dünyasındaki çabasını da beyazperdeye aktaracak.

Stüdyo, filmin senaryosunu kaleme alması için Pulitzer mükâfatlı oyun yazarı Jackie Sibblies Drury ile çalışmayı düşünüyor.
Merakla beklenen filmle alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

.