Magazin

Zara, yeni yaşını yakın dostlarıyla kutladı!

Türk Halk Müziği’nin sevilen seslerinden olan Zara, 15 Ocak’ta 44 yaşına girdi. Yaklaşık 30 yıldır müzik piyasasında olan ve sayısız şarkıyı kendine has yorumu ile seslendiren Zara, her dönem skandallardan uzak ve kendi halinde yaşamı ile dikkat çekiyor. Yeni yaşını arkadaşları ile birlikte kutlamak isteyen Zara’nın tercihi Arnavutköy‘de bulunan Barboon By Atlas Balık‘tan yana oldu.

Zara, doğum günü kutlamasında Deniz Seki, Emel Müftüoğlu ve Seray Sever ile çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından yayınladı. Ünlü sanatçı, paylaşımına “Jet hızıyla buluşup aynı hızla evlere dağılan ekip. Kısa zamanda bu kadar organize olan başka grup var mı bilmiyorum. ( Her kutlamada, her gecede “kızım yolumu gözler diyerek” en erken ben kalktığım için, beni biliyorlar) Hassasiyetlerime saygıyla hep yanımda olan güzeller, Her zaman nefis sizlerle olmak. Bin teşekkür bu gece için…” notunu düştü.

Zara’nın doğum gününden kareler…

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu