Zara sevgisi hastalık tanımadı!

Önceki gün Konya'da konser veren Zara, hayranlarının sevgi seli ile karşılaştı. Ünlü sanatçı, doktordan izin alarak konsere gelen 87 yaşındaki teyzeye özel ilgi gösterdi...

Takip Et:

29 yıl önce katıldığı yarışma ile müzik piyasasına adım atan Zara, uzun yıllardır çıkardığı albümler, kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkili sahne performansıyla adından söz ettiriyor. Özel hayatını gizli yaşaması ve skandallardan uzak hayatı ile her daim taktir toplayan ünlü sanatçı, müzik çalışmaları ve sahne performanslarına devam ediyor.

Son olarak 2019’un bitmesine yakın akustik olarak YouTube kanalında seslendirdiği sözü ve müziği Yılmaz Mengüş’e ait olan Aşka Döndüm Yüzümü adlı şarkısını dijital platformlarda satışa sunmuştu. Yeni şarkısını çıkardıktan sonra yurtiçi ve yurtdışı konserlerine hız kesmeden devam eden Zara, önceki gün Konya’da bir konser verdi. Biletleri günler öncesinde tükenen konserde, 800 kişilik salona toplamda 2 bin kişi alındı. 2.5 saat sahnede kalan ve geniş repertuvarı ile kendisini dinlemeye gelen hayranlarına keyifli bir akşam yaşatan Zara, sevenlerine sahneden teşekkür etti.

87’LİK TEYZE, DOKTOR İZNİ İLE ZARA KONSERİNE KATILDI! 

Konyalı hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan ünlü sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında 87 yaşında bir de teyze vardı. Hastanedeki yatağından doktor izni ile kalkan yaşlı teyze, tekerlekli sandalyesi ile konsere katıldı. Sahnede şarkı söylediği anlarda kendisini dinlemeye gelen 87 yaşındaki teyzeyi fark eden Zara, gözyaşlarına boğuldu. Sahneden inerek, yaşlı hayranının yanına giden ve yakından ilgilenen Zara, teyzenin ellerinden öptü.

Zara’nın Konya konserinde ilgi sahne sonrasında da devam etti. Konserin bitmesinin ardından ünlü sanatçının Konyalı hayranları havanın -6 derece olmasına aldırış etmeden Zara’nın çıkmasını bekledi. Sahneden sonra kulise geçen Zara, hayranlarının kendisini beklediğini öğrenince dışarı çıkarak herkesle tek tek fotoğraf çekildi.  Zara, gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu ve tekrar Konya’ya gelmek istediğini belirtti.