Zalim İstanbul dizisinin detayları belli oldu!

Diziseverlerin merakla beklediği Zalim İstanbul dizisinin tanıtımı yapıldı....

zalim-istanbul-dizisi-oyunculari

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi “Zalim İstanbul’un detayları ortaya çıkmaya başladı. Hatay/Antakya ve İstanbul olmak üzere 2 farklı yerde çekimleri devam eden dizinin ilk fragmanı geçtiğimiz gün yayınlandı. Zalim İstanbul dizisinin yapımını Avşar Film üstlenirken yapımcılığını ise Şükrü Avşar üstleniyor.

Zalim İstanbul dizisinin yönetmenlik koltuğunda ise “Paramparça”, “Tatar Ramazan”, “Kayıtdışı”, “Gönül Çelen”, “Herşeye Rağmen” ve “Bir Çocuk Sevdim” gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Cevdet Mercan oturuyor. Dizinin öykü ve senaryosunu ise “Kardeş Çocukları”, “Fazilet Hanım ve Kızları”, “Adını Feriha Koydum”, Güllerin Savaşı” ve “Asla Vazgeçmem” dizilerinin senaryolarını kaleme alan Sırma Yanık üstleniyor.

Zalim İstanbul dizisinin başrollerini ise Mine Tugay, Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Simay Barlas, Sera Kutlubey gibi tecrübeli isimler paylaşıyor. Dizi oyuncu kadrosunda başrol oyuncularının yanı sıra Deniz Uğur, Ozan Dolunay, Berker Güven, Bahar Şahin, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek gibi tecrübeli ve dinamik bir kadro ile diziseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dizi, çekimlerine ara vermeden devam ederken, önceki gün yayınlanan fragmanı Youtube üzerinden yaklaşık 200 bin kişi tarafından izlenmiş durumda.

Hatay’dan İstanbul’a gelmek zorunda kalan bir ailenin hikayesini ele alıyor. Seher adındaki genç kadın 3 çocuğu ile birlikte İstanbul’a göç etmek zorunda kalıyor. Kendi hemşerisi olan Agah Karaçay adındaki lojistik firmalarının en başında gelen aile ile yollarının bir olmasıyla hayatları değişir. Seher ve üç çocuğu İstanbul’da hayat mücadelesi verebilecekler mi?