Medya

Zafer Algöz, Ozan Güven’in Deniz Bulutsuz olayında yine şaşırttı!

Ünlü oyuncu Zafer Algöz ile Ozan Güven’in birbirleri ile ne kadar yakın dost oldukları öğreniliyor. İkili 25 senelik bir arkadaşlığın sahibi… Ozan Güven’in daha önceki sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı ve darp ettiğine yönelik iddialar da şu anda duruşmada…

Jülide Ateş’in Haber Evrensel’de sunduğu 40 programına davetli olan Zafer Algöz, “Ozan Güven vakayı sizi utandırdı mı?” biçimindeki suale cevap verdi.

Ozan Güven’in böyle bir şey yapacağına hiç inanmadığını ve ilk başta şaka varsaydığını da ifade eden Zafer Algöz’ün bu sualle alakalı cevabı şöyle oldu:

“Beni çok üzdü. Ben evvel şaka sandım. Hadi canım olamaz böyle bir şey dedim. Ben Ozan’ı 25 yıldır tanırım, öyle tepkiler verecek bir insan olarak hiçbirimiz bakmadık, dinlemedik. İlk kez dinleyince, şaka yapıyorlar dedim. 2 tarafında birbirine sille tokat denecek biçimde, hiddetle daldığını bilince ona çok çok daha fazla üzüldüm.
İnsan insana şiddet göstermemeli, bayana şiddet göstermemeli, hayvana, çocuğa, tabiata; bu zati insan olmanın en büyük fazileti…

Kendisiyle temasım oldu, o da yaşananlardan çok dramatik. Böyle bir şeyden kim mutlu olur ki? Kalktığınızda tam insanlar sanki Türkiye’de bir tek bu vaka varmış gibi sabahtan başlayıp akşama kadar, tv’lerde magazin programlarında devamlı bu işleniyor olması kim olursa olsun insanı rahatsız eder ve üzer.

Şimdi vaka yargı safhasında.
Duruşma kararı bittikten sonra yaşam normale dönecek, herkes kendi işine eforuna gidecek de, bence bizim bekleyip ne olacak ne bitecek onu bakmakta fayda var diye düşünüyorum.

Benim açıkladığımızda tenkit etilecek bir taraf yok. ‘Ne yaşandığını öğrenmiyoruz’ dedim. Filhakika doğru, 2 birey arasında ne yaşandığını öğrenmiyoruz. Kadına şiddet göstermek acizliğin bulgusudur. Niçin bayana şiddet gösteriyorsun ki? Kadın bana şiddet gösterse ben evi terk ederim.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu