Medya

Yüzleşme dizisinin detayları ortaya çıkmaya başladı!

Peş peşe fragmanları yayınlanan Yüzleşme isimli dizi Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin çekimleri Alanya’da devam ederken dizi setine ilgi oldukça her gün daha büyük hale geliyor. Geçtiğimiz gün Dışişleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu dizi setini ziyaret etmişti.

Yüzleşme dizisi, “Kalender” adıyla bilinen çiçek ve esans üreticiliği yapan bir kasabada geçiyor. Nereden geldiği belli olmayan genç yaşına rağmen güçlü bir iş kadını olan Masal’ın köye gelişi ile 15 yıllık sırlar açığa çıkıyor. Kasabada her şey bir anda tersine dönüyor.


Yüzleşme dizisinin başrollerini Uğur Yücel, Engin Öztürk ve Hande Doğandemir paylaşırken, dizinin oyuncu kadrosunda ise Durul Bazan, Şerif Sezer, Müfit Kayacan, Mesut Akusta, Gülsim Ali, Yeşim Gül, Macit Koper, Gözde Çığacı ve Derda Yasir Yenal gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

Yüzleşme dizisinin yapımını T Company üstlenirken yapımcılığını ise Bülent Yurgut üstleniyor. Dizi tanıtımlarına ara vermeden devam ediyor. Yüzleşme dizisinin senaryosu ise “Oyunbozan”, “Filinta Bin Yılın Şafağında” ve “Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi” dizilerinin senaryolarını yazan Altan Küçük’e ait. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise bir tarafta “Yahşi Batı”, “G.O.R.A”, “Vizontele” ve “Aşk Tesadüfleri Sever” gibi filmlerin yönetmenliğini yapmış Ömer Faruk Sorak otururken diğer tarafta ise “Vatanım Sensin” dizisi ile “Kırımlı” adlı filmin yönetmenliğini yapmış olan Burak Arlıel oturuyor.

Merakla beklenen ve yayınlanan fragman ve tanıtımlarıyla izleyenleri büyük heyecanlandıran Yüzleşme dizisi yakında Kanal D ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu