YUSUF MÜDÜR CELAL İLE SARP ARASINDAKİ SAVAŞIN İLK KAYBI OLDU!

Takip Et:

Ay Yapım imzalı ‘İçerde’nin dün akşam yayınlanan bölümünün final sahnesi tüm Türkiye’yi ekran başına kilitledi.

 

AB VE ABC1’de reytinglerin zirvesine yerleşen‘İçerde’de Celal ile Sarp arasındaki hesaplaşmada,Celal’in silahından çıkan kurşunlarYusuf Müdür’ün kalbine isabet etti.Sarp’ı oğlu olarak gören Yusuf Müdür’ün vedası, izleyicileri hüzne boğdu.

 

Pazartesi akşamlarının zirvedeki ismi ‘İçerde’, dün akşam unutulmaz bir bölümle ekrana geldi. Bölümde Sarp ve Mert’in nefes kesen, unutulmaz düellosunda iki taraf da kaçmayı başardı.

 

Sarp, düşmenin etkisiyle hastaneye kaldırılırken, bu esnada Celal boş durmayıp Füsun’u kaçırttı. Korktuğu başına gelen Mert, Celal’e Füsun’a karşılık Sarp’ın hayatını teklif etti.

 

Füsun’un, Mert’le olan yüzleşmesi ekran başındakilere duygusal anlar yaşatırken, Celal ile Mert arasındaki pazarlıktan habersiz olan Sarp, Mert ile birlikte annesini kurtarmak için harekete geçti. Sarp, annesini kurtardı ama Celal’in tuzağına düşmekten kurtulamadı.

 

Silahların konuştuğu veCelal’in Sarp’ı, Mert’in öldürmesini istediği dakikalar heyecanı ve gerilimi doruk noktasına taşırken, bu büyük hesaplaşmanın şoke edici anı Yusuf Müdür’ün, Celal tarafından vurularak hayatını kaybettiği dakikalar oldu. Sarp’ın öldüğünü sanan Yusuf Müdür’ün, onun yaşadığını fark ettikten sonra hayata gözlerini yumduğu an izleyicileri gözyaşlarına boğdu.

 

İŞTE YUSUF MÜDÜR’ÜN HÜZÜN DOLU VEDASI: