Dizi Haberleri

Yürek Çıkmazı dizisi nerede çekiliyor? Oyuncu kadrosu ve yayın günü!

Trt 1’in yeni sezon dizisi Yürek Çıkmazı seyirciyle buluştu. İlk bölüm izleyiciler tarafından beğenildi. Gold film imzalı dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli, senaristliğini ise Ayla Hacıoğlu ile Vilmer Özçınar üstleniyor. Eşi tarafından öldürülen Cennet’in ve çocuklarının hikayesini konu alan Yürek Çıkmazı dizisi hakkındaki detayları sizler için derledik.

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİNİN KONUSU
Atike Hınçlıer’in Yürek Çıkmazı romanından uyarlanan dizi için TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı, “Hayatı boyunca susmuş kadınların sesi olacak” ifadelerini kullandı.


Dramatik hikayesi ile dikkat çeken Yürek Çıkmazı dizisi, kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının duygu yüklü hikayesini ekranlara taşıyor.

YÜREK ÇIKMAZI SOKAĞI NERDE, HANGİ SOKAK?
Dizinin adını aldığı Yürek Çıkmazı Sokağı, seyirciler tarafından merak edildi. İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan Yürek Çıkmazı sokak, Hacı Hüsrev Caddesi’nin çıkmaz sokaklarından biridir. Açık adresi ise şu şekilde;

Yürek Çk. İstiklal, 34440 Beyoğlu/İstanbul

YÜREK ÇIKMAZI NE ZAMAN?
Yürek Çıkmazı 1 Kasım Salı akşamı saat 20:00’de Trt 1’de ekranlara geliyor.

YÜREK ÇIKMAZI OYUNCULARI KİM?
Yürek Çıkmazı oyuncu kadrosu:
Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta, Bihter Dinçel, Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, İlayda Ildır, Erhan Alpay, Aydan Şener, Ertuğrul Postoğlu, Eylül Ersöz, Timur Ölkebaş, Rozet Hubeş, Alp Akar, Özlem Ulukan ve Güler Ökten

İlgili Haberler

Başa dön tuşu