Medya

Yürek burkan sözler… Doğa Rutkay, 4 yıl önceki kaybının acısını hala yüreğinde taşıyor

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Güldür Güldür Show’da Yeter karakteriyle ekranlara gelen oyuncu Doğa Rutkay, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerini hüzünlendirdi. Bu sezon Show TV’de Çocuktan Al Haberi programını da sunmaya başlayan Rutkay, 2016 senesinin Şubat ayında kaybettiği anneannesinin yokluğunu hala yüreğini seziyor.

Doğa Rutkay’ın anneannesi Zehra Duru, 94 yaşında yaşamını kaybetmişti. Yaşamı süresince hep yanında olduğu anneannesinin ölümü, oyuncuyu çok sallamıştı.

Doğa Rutkay’ın anneannesinin özel bir gidişatı vardı. Zehra Duru, dinleme ve konuşma maniliydi ve özel bir bakım istiyordu. Torunu olarak Doğa Rutkay, kendisinin üzerinde çok alın teri olan anneannesinin son gününe kadar ona baktığını verdiği bir görüşmesinde dile getirmişti.

Rutkay, instagram hesabından çok özlediği anneannesinin bir resmini paylaşarak onunla alakalı duygularını da takipçilerine aktardı. Yazdığı duygu dolu sözler okuyanları hüzünlendirirken özlemini sözcüklere döken Doğa Rutkay’ın acısının da hala taze olduğu anlaşılıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu