YOK BÖYLE ŞOK! O DİZİ İLK 100’DE YOK! İŞTE OLAY ANALİZ!

Takip Et:

Çekimlerine İstanbul’da başlanan ve Ayvalık’ta devam eden “Familya”, şok üstüne şok yaşatıyor…

 

Geçtiğimiz hafta totalde 60’ıncı, AB’de ise 34. olan Familya, bu hafta adeta yokları oynadı. Bu hafta totalde ilk 100’de bulunmayan dizi, AB grubunda ise sadece 0:52 rating ve 2 share ile 90. olabildi. (RATING SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN!)

 

Saat değişikliğine gidilen ve adım adım kayıplar yaşana Familya’nın bu denli düşeceği aslında beklenmiyordu. Kitlesine kitle katamayan dizi, elindeki seyicisini de kaybetmiş görünüyor. Aldığı sonuçlarla hem ekibini hem de kanalını hayal kırıklığına uğratan  Familya’da kötü son kaçınılmaz görünüyor…

 

Rating analizleri her gün Magazinn.com’da…

 

FAMİLYA’DA KİMLER VAR, KONUSU NE?

 

Başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücel’in yanı sıra Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız’ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç yer alıyor.

 

Familya”, 2002 yılında Dünya Kupası’daki Türkiye- Senegal maçında İlhan Mansız’ın attığı golle, herkes büyük bir sevinç yaşarken, parçalanan Beyoğlu ailesinin ve baba Yaşar Beyoğlu’nun (Uğur Yücel) yıllar sonra aldığı bir haberle yeniden ailesini bir araya getirmeye çalışmasının hikayesini konu ediniyor.