Magazin

Yoğun bakımdan çıkan kadın annesi ve kocasının evlendiğini öğrendi!

Obezite rehabilitasyonu için operasyon olduktan sonra felç olan Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo, 78 gün süresince sağlık kurumunun yoğun bakımında kaldı. Şanssız kadının sağlık kurumunda kaldığı zaman içinde annesi ile kocası arasında bir ilişki başladı. Annesi ve daha önceki eşinin evlilikle noktalanan ilişkileri sonrası büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını belirten Kamylla, “Annemi aradım, sağlık kurumundan çıktığımı açıkladım ve ‘beraber olduğunuz doğru mu?’ diye sordum.
Dinlediklerime inanamadım” dedi.

“ANNEM SÜREKLİ BENİMLE YARIŞ HALİNDEYDİ”

Mevzuyla iligili konuşan Kamylla, “Ergenliğimden beri annem benimle yarış içinde. Benden sadece 20 yaş büyük ve her zaman elbiselerin kendisinde daha çok yakıştığını, yaptığı yemeklerin benimkinden daha hoş olduğunu açıklardı. Ne yaparsam sunim, asla yeterince iyi değildim. 25 yaşına geldiğimde benden 10 yaş büyük birine aşık oldum ve 2013’te evlendik.
Yaşananları yaşamındaki en büyük acı olarak nitelendiren Kamylla “Babam sözü fazla uzatmadan annemin kocamla bir ilişkisi olduğunu açıkladı. Yaşadığım hayal kırıklığı çok büyüktü. Annemi aradım, sağlık kurumundan çıktığımı açıkladım ve ‘beraber olduğunuz doğru mu?’ diye sordum. ‘Evet beraberiz ve mutluyuz’ dedi. Dinlediklerime inanamadım” ifadelerini kullandı.

“İLİŞKİLERİNİN YILDÖNÜMLERİNİ KUTLAYACAKLAR”

Oğlunun babasını ve büyükannesini kumpaslı olarak gördüğünü açıklayan Kamylla, şöyle devam etti: “Oğlum, mahkeme kararıyla haftada birkaç günü babasıyla geçiriyor.
Geçenlerde, annemle daha önceki eşimin 2 Mart’ta ilişkilerinin yıldönümlerini kutlayacaklarını bildim.”

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu