Yine Hadise çıktı!

Hadise'nin eskiden menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz ve ünlü popçunun eski korumasının eşi davalık oldu...

Takip Et:

Hadise, uzun yıllardır menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz ile geçtiğimiz yıl iş ilişkisini sonlandırmıştı. Açıkgöz kardeşlerin arasında büyük bir kriz çıkmış ve ikili iş ilişkileri dışında aralarındaki köprüleri de atmıştı. Kriz o kadar büyüdü ki sonunda Hadise, ablasına kendi üzerinden haksız kazanç sağladığı iddiasıyla dava bile açmıştı. İki kardeşin sosyal medyadan birbirlerine yaptığı göndermeler de günlerce konuşulmuştu. Hadise, bu süreçte küçük kardeşi Derya Açıkgöz ile de bütün ilişkilerini sonlandırmıştı. Hadise ve Derya kardeşler geçen zamanda küslüğe dayanamamış ve barışmıştı. Fakat Hadise, annesi Gülnihal Hanım’ın intihar girişiminde bulunmasına rağmen ablası Hülya Açıkgöz ile barışmamıştı.

“EŞİMİ SİGORTASIZ ÇALIŞTIRDILAR!” 

Birlikte çalıştıkları dönemde Hadise’nin sadece menajerliğini yapmayan, her işiyle ilgilenen Hülya Açıkgöz’ün ünlü şarkıcının eski korumasının eşi ile başı belaya girdi. İddiaya göre; Hadise’nin 6 ay özel korumalığını yapan kişi işten çıkarılınca devreye korumanın eşi girdi. Gülşah Y. isimli kadın Hülya Açıkgöz’e mesajlar atmaya başladı. Televizyon programlarına çıkıp sizi rezil edeceğim diyen kadın, eşinin sebep gösterilmeden tazminatsız işten çıkarıldığını söyledi.

Gülşah Y.’nin kendisine attığı mesajlar sonrası savcılığa suç duyurusunda bulunan Hülya Açıkgöz’ün şikayeti sonrası dava açıldı. Önceki günlerde görülen davada Gülşah Y. eşinin Hadise’nin yanında sigortasız çalıştığını ve kovulduktan sonra tazminat almadığını söyledi. Mahkeme, kadına şantaj yaptığı iddiasıyla ceza vermezken basit tehditten adli para cezası verdi.