YILMAZ ERDOĞAN’IN EŞİ BELÇİM BİLGİN AMERİKA’YA MI GİDİYOR?

0

Yeni film projesi için ülkemize gelen Emmy ödüllü oyuncu – yönetmen John Malkovich sevgilisi Nikoletta Peyran ve Julian Sands'ı güzel oyuncu Belçim Bilgin önceki akşam yemeğe çıkardı.

Bilgin'in ev sahipliğindeki Etiler Nusret'te gerçekleşen yemek yaklaşık dört saat sürdü. Yemek sonu mekandan hep birlikte kalkan gruptan Bilgin, misafir ettiği John Malkovich sevgilisi Nikoletta Peyran ve Julian Sands'ı uğurlarken, heyacandan kafasını vale çadırına çarptığı dikkatlerden kaçmadı.

Malkovich, kendisini bekleyen araca bineceği sırada "Çekimler bitiyor. İstanbul çok hoş bir yer!.." dedi. Bilgin, misafirleri yolcu ettikten sonra kameralar karşısına geçerek magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Dünyaca ünlü iki önemli Hollywood starı ile bir araya gelen Bilgin'e magazin muhabirlerinin birlikte yeni projede mi yer alacaksınız? sorusuna "Henüz netleşmiş bir şey olunca öğrenirsiniz" cevabını verdi. Eşi Yılmaz Erdoğan'ın Avusturalya'da olduğunu belirten oyuncu daha sonra aracına binerek evinin yolunu tuttu.