Yılmaz Erdoğan’dan yeni rekor!

Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği ve başrol olarak oynadığı 'Organize İşler - Sazan Sarmalı' filmi, Erdoğan'ın başrol olarak oynadığı 8 film arasında en iyi çıkış yakaladı...

organize-isler-sazan-sarmali-rekor

Yılmaz Erdoğan bununla birlikte kendi rekorunu kırmış oldu. Organize İşler – Sazan Sarmalı, ilk 3 günde tam 923.663 kişi tarafından izlendi. Seanslarda salonların %98’e kadar doluluk göstermesi filme ilginin ne kadar çok olduğunu gösterdi.

“Gerginlik sona erdi!”

Film yapımcıları ve sinema salonu işletmecileri arasındaki anlaşmazlıklardan dolayı film 1 Ocak’ta sinema seveler ile buluşması beklenen film, 29 Ocak’ta çıkan’Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi ve Sınıflandırılması Hakkında Kanun’ sonrasında vizyona girebilmişti.

“Kendi rekor hasılatını kırdı!”

Organize İşler – Sazan Sarmalı filmi sadece üç günde 15.020.690 TL’lik muazzam bir hasılat elde etti. Film, Türkiye’de vizyona giren filmler arasında, ilk 3 gün sonunda 923.663 kişi tarafından izlenmesiyle ‘Tüm Zamanlarda En İyi Açılış Yapan İlk 10 Film’ listesinde dokuzuncu sıraya yerleşti. Organize İşler – Sazan Sarmalı filminde Yılmaz Erdoğan’a başrollerde Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Ersin Korkut, Rıza Kocaoğlu, Bensu Soral ve Okan Çabalar gibi tecrübeli isimler eşlik ederken 10 Şubat 2019 tarihinde yayınlanacak olan “BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler 2” ekibi de filmde çeşitli rollerde yer aldı.

Organize İşler – Sazan filminin konusu

İlk vizyon tarihi 2005 yılı olan “Organize İşler” filmi, 12 yılın ardından devam filmi olarak çekilen “Organize İşler Sazan Sarmalı”nda, Asım Noyan (Yılmaz Erdoğan) ve çetesinin bin bir türlü dolandırıcılıkları devam etmektedir. Asım’ın kızı Nazlı (Bensu Soral) büyümüştür ve artık babasının bu dolandırıcılık işlerini bırakmasını ister. Fakat işler bir anda tersine döner. Asım’ın çok değer verdiği kızı Nazlı dolandırılır. Asım’ın ise elbette bu darbeye cevap verecek bir planı vardır. Çetesiyle yeniden bir araya gelen ve  “sazan sarmalı” adını verdiği dolandırıcılık organizasyonuna başlar. Organize İşler Sazan Sarmalı filminin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi tecrübeli isimler yer almakta.

organize-isler-sazan-sarmali-filmi