Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin’in dostluk yemeği!

Geçtiğimiz yıl boşanan Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin çifti, önceki akşam birlikte yemek yedi...

Takip Et:

2004 yılında yılmaz Erdoğan’ın Ankara’da sahnelediği bir gösteride tanışan Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin çifti 2006 yılında gerçekleşen düğünle evlenmişti. Çift, 2009 yılında tek çocukları olan oğulları Rodin Nazım’ı kucaklarına almıştı. 12 yıl evli kalan Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin, evliliklerinin son aylarında sık sık boşanma haberleri ile magazin gündemine gelmişti. Konu hakkında konuşmaktan kaçınan ikilinin basından gizli olarak boşandığı ortaya çıkmıştı. Yılmaz Erdoğan’ın oyuncu eşi Belçim Bilgin’e boşanma öncesi hazırlanan anlaşma protokolüne göre; İstanbul’da bir ev Bodrum’da yalnız ve aylık 20 bin lira nafaka verdiği öne sürülmüştü.

Belçim Bilgin, boşanma sonrası reklamcı Selim Can Çelik ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sevgilisi ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlamaya başlayan güzel oyuncu, aşkını ilan etmişti. Yılmaz Erdoğan’ın ise hayatında kimsenin olmadığı biliniyor. Erdoğan’ın son olarak Organize İşler 2 Sazan Sarmanlı filminde birlikte rol aldığı Ezgi Mola ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Daha sonra Mola’nın işletmeci Mustafa Aksakallı ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

BOŞANMA SONRASI DOSTLUK BAKİ

Boşandıktan sonra dost kalmayı başaran ünlülerden olan Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin, zaman zaman birlikte vakit geçiriyor. Önceki akşam Bebek’te bir mekanda yemek yiyen eski eşlere Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin Erdoğan da eşlik etti. Mekan çıkışı magazin muhabirlerine selam veren ikili, objektiflere gülerek poz verdi. Erdoğan ve Bilgin, konuşmak istemeyerek gazetecilerin yanından ayrıldı.