Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin ayrılamıyor!

2018'in son aylarından boşandıklarını açıklayan Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin çifti sık sık çocukları ile birlikte bir araya geliyor...

Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin aşkı 15 yıl önce ünlü-hayran durumundan başlamıştı. Ankara’da yaşayan Belçim Bilgin, şehrine gösteri için gelen Yılmaz Erdoğan’ı izlemeye gitmiş ve ikili kuliste tanışmıştı. Görür görmez Belçim Bilgin’e aşık olan Yılmaz Erdoğan ve Bilgin tanışmalarının üzerinden 2 yıl geçtikten sonra hayatlarını birleştirmişti. Ünlü çift 2009 yılında ise oğulları Roıdin Nazım’ın doğmasıyla büyük mutluluk yaşamıştı. Yıllar içerisinde sürekli olarak evliliklerinde kriz yaşadıkları ve boşanacakları haberleriyle gündeme gelen Erdoğan ve Bilgin’in geçtiğimiz yıl sessiz sedasız boşadığı Yılmaz Erdoğan’ın açıklamasıyla ortaya çıkmıştı.

YILMAZ ERDOĞAN YİNE SORULARA YANIT VERMEDİ

10 yaşında bir oğulları olan çift, boşansalar da dost kalmayı başarabildi. Sık sık çocukları sayesinde bir araya gelen ikili, artık magazin basınına da yansıyor. Önceki haftalarda Bebek’te bulunan bir mekanda Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin Erdoğan ile birlikte yemek yiyen eski eşler bu kez İstinye’de bulunan bir alışveriş merkezindeydi. Erdoğan ve Bilgin’e Berfin ve oğulları Rodin de eşlik etti. Ünlü yönetmen, kural bozmayarak soruları yanıtsız bıraktı.

Boşanma sonrası Yılmaz Erdoğan’ın hayatında kimse olmadığı biliniyor. Uzun süredir Muğla’da köy hayatı yaşayan Erdoğan, proje çalışmaları için İstanbul’a geliyor. Londra’ya yerleşen fakat sık sık Türkiye’ye gelen Belçim Bilgin ise boşanmadan kısa süre sonra reklamcı olduğu bilinen Selim Can Çelik ile yeni bir bilikteliğe başlamıştı. Ünlü oyuncu, Instagram’da yeni aşkı ile fotoğrafını paylaşarak beraberliğini ilan etmişti.