Ana Sayfa Yaşam Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin ayrılamıyor!

Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin ayrılamıyor!

Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin aşkı 15 yıl önce ünlü-hayran durumundan başlamıştı. Ankara’da yaşayan Belçim Bilgin, şehrine gösteri için gelen Yılmaz Erdoğan’ı izlemeye gitmiş ve ikili kuliste tanışmıştı. Görür görmez Belçim Bilgin’e aşık olan Yılmaz Erdoğan ve Bilgin tanışmalarının üzerinden 2 yıl geçtikten sonra hayatlarını birleştirmişti. Ünlü çift 2009 yılında ise oğulları Roıdin Nazım’ın doğmasıyla büyük mutluluk yaşamıştı. Yıllar içerisinde sürekli olarak evliliklerinde kriz yaşadıkları ve boşanacakları haberleriyle gündeme gelen Erdoğan ve Bilgin’in geçtiğimiz yıl sessiz sedasız boşadığı Yılmaz Erdoğan’ın açıklamasıyla ortaya çıkmıştı.

YILMAZ ERDOĞAN YİNE SORULARA YANIT VERMEDİ

10 yaşında bir oğulları olan çift, boşansalar da dost kalmayı başarabildi. Sık sık çocukları sayesinde bir araya gelen ikili, artık magazin basınına da yansıyor. Önceki haftalarda Bebek’te bulunan bir mekanda Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin Erdoğan ile birlikte yemek yiyen eski eşler bu kez İstinye’de bulunan bir alışveriş merkezindeydi. Erdoğan ve Bilgin’e Berfin ve oğulları Rodin de eşlik etti. Ünlü yönetmen, kural bozmayarak soruları yanıtsız bıraktı.

Boşanma sonrası Yılmaz Erdoğan’ın hayatında kimse olmadığı biliniyor. Uzun süredir Muğla’da köy hayatı yaşayan Erdoğan, proje çalışmaları için İstanbul’a geliyor. Londra’ya yerleşen fakat sık sık Türkiye’ye gelen Belçim Bilgin ise boşanmadan kısa süre sonra reklamcı olduğu bilinen Selim Can Çelik ile yeni bir bilikteliğe başlamıştı. Ünlü oyuncu, Instagram’da yeni aşkı ile fotoğrafını paylaşarak beraberliğini ilan etmişti.

Son Eklenenler

Run yayın tarihi belli oldu

Hulu, yeni orijinal yapımı “Run”ın yayın tarihini duyuran bir videoyu, resmi YouTube kanalından paylaştı. Rejisör koltuğunda Aneesh Chaganty’nin oturduğu yeni fobi filminin senaryosu, yeniden Aneesh Chaganty ve Hoşlan Ohanian tarafından kaleme alınıyor. 31 Ekim 2018’de çekimleri başlanan filmin oyuncu kadrosunda; şu gizemeler Netflix’in “Ratched” dizisiyle isminden söz ettiren Sarah Paulson, “My Awkward Sexual Tension” ve “Shall We Dance” gibi yapımlarda bulunmuş Onalee Ames, Kiera Allen, Pat Healy, Erik Athavale, Bradley Sawatzky, Carter Heintz gibi adlar bulunmakta.

Yasak Elma 78. bölüm fragmanı yayımlandı

Fox TV’nin beğenilen dizisi Yasak Elma, ilk olarak 2018 senesinde izleyici karşısına çıktı. Tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs suratından çekimlerine ara vermişti. Geçen hafta ise 3. sezonuyla, Koronavirüs pandemisinden sonra ilk kere izleyici karşısına çıktı. Pandemi sonrası 4. kısım olacak 78. kısmın fragmanı ise Fox TV’nin resmi YouTube kanalından paylaşıldı. Rejisör koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosu, Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor.

Taiso Samurai animesinden yeni fragman yayımlandı

MAPPA’nın yeni orijinal animesi olan jimnastik temalı Taiso Samurai geliyor. Zombie Land Saga yapım takımının yeni projesi Taiso Samurai’dan yeni fragman yayımlandı. Geçtiğimiz dakikalarda anime ile alakalı yeni ayrıntılar paylaşıldı. Taiso Samurai mevzusu 2002’de geçen öykü, Japon erkek jimnastik ekibinin en daha önceki azası 29 yaşındaki sporcu Shotaro Aragaki’yi odağına alıyor. Yaşından dolayı artık daha öncekisi gibi rekabet edemeyen Shotaro Aragaki’nin koçu Noriyuki Amakusa, onu emekli olmaya çağırır.

Bir Ay Masalı 2. fragmanı yayımlandı

Orijinal içeriklerine ağırlık vermeye devam eden Netflix, bu kere de Over the Moon Bir Ay Masalı isimli animasyon filmiyle karşımıza çıkıyor. Müzikal cinsinde olacak animasyonun ikinci fragmanı, Netflix’in resmi Youtube hesabında paylaşıldı. Bir Ay Masalı mevzusu Bir Ay Masalı, efsanevi Ay Tanrıçası’nın reel olduğunu babasına ispatlamak isteyen genç bir kızın öyküsünü ele alıyor. Ay Tanrıçası’nın gerçekten var olduğuna inanan ve hem bunu ispatlayıp hem de Ay Tanrıçası ile tanışmayı hayal eden genç kız, bunun için bir roket inşa ederek Ay’a […]

.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine gizemli adam geldi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 65.yeni kısmı izleyicilerle Perşembe akşamı buluşacak. Adana’da çekimleri yoğun bir tempoda devam eden dizinin yeni kısmı çok coşkulu sahnelerle dolu. Bu sahnelerden birisinde de Furkan Palalı, öyküye balıklama dalacak. Geçen sezon romantik komedi dizisi Benim Tatlı Palavram’dan sonra dram dizisiyle yine izleyicilerin karşısına çıkan ünlü oyuncu, değişik […]

Yaşam