Yılın en iyi magazin sitesi “Magazinn.com” seçildi!

Bu yıl 13. kez düzenlenen Geleneksel Yılın En’leri ödül töreni geçtiğimiz akşam düzenlendi...

Ekonomize dergisi ve İstanbul Sesi gazetesi iş birliğinde bu yıl 13. kez düzenlenen Geleneksel Yılın En’leri töreninde En İyi Magazin Sitesi ‘www.magazinn.com’ seçildi. Ödülü, tüm ekip adına Magazinn.com İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Sinan Güzel teslim aldı.

EKONOMİ SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN DERGİSİ, MEDYA DÜNYASININ EN İYİLERİNİ ÖDÜLLENDİRİLDİ! 

Sunuculuğunu Merve Akıncı’nın üstlendiği 13. Geleneksel Yılın En’leri ödül töreni, bu yıl İstanbul Qubbe Gayrettepe Dedeman Otel’de gerçekleştı. Siyasetten ekonomiye ve iş dünyasına, sanattan medyaya birçok alanda yılın en iyisi seçilen kişi ve kuruluşların belirlendiği tören, bu yıl da önemli konukları ağırladı. Show TV, Kanal D, Kanal 7, Beyaz TV ve TGRT Haber’in haber kadroları ve ekran yüzleri de ödülle taçlandırıldı. Cumartesi Sürprizi ve Magazin D programlarının yanı sıra, Sabah yazarı Yüksel Aytuğ da ödül alan isimlerdendi. Sanat ve medya dünyasından birçok ünlü ismin ödül aldığı gecenin detaylarını www.magazinn.com sitesinde okuyabilir ve perde arkası fotoğraflarını görebilirsiniz.

GECENİN ONUR KONUĞU FATMA ŞAHİN’Dİ!

Medyamize Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kadir Gürbüz’ün ev sahipliğindeki gecenin Onur Konuğu Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’di. Şahin’e “Türk mutfağını dünyaya tanıtan Belediye Başkanı” ödülü takdim edildi.