Medya

Yılın dizi çifti Ekin Koç ile Sevda Erginci olabilir mi?

Uyanış Büyük Selçuklu’da epopesi bir aşk öyküsü… Dizinin Sencer’i ve Turna’sı Ekin Koç ile Sevda Erginci, senenin çok konuşulan ekran çifti olmaya adaylar… İkilinin yeni başlayan dizide bundan sonra beraber sahnelerinin artması bekleniyor.

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarında yayınlanan gününün birinci dizisi ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’, büyük bir aşk öyküsünü ekranlara taşıyor. Dizinin başrol oyuncularından Ekin Koç ve Sevda Erginci’nin yaşam verdikleri Sencer ve Turna arasındaki aşk, izleyicileri duygu dolu bir yolculuğa çıkaracak.

Yayınlanan ilk iki kısmıyla sadece Türkiye’de değil, dünyada da galibiyetlere imza atan TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni dizi ‘Uyanış: Büyük Selçuklu’, şaşaalı prodüksiyonu ve aylar süren hazırlıklar neticeyi imza atılan aksiyon sahneleri kadar ekranlara getirdiği epopesi öyküleriyle de konuşulacak.

İlk kere bu projede toplanan genç kuşağın beğenilen oyuncuları Ekin Koç ve Sevda Erginci’nin yaşam verdiği Sencer ve Turna arasında filizlenen aşk, her geçen kısım izleyicileri kendine sürükleyecek.

İkilinin arasındaki geçimin, ekran başındakilerden bütün anekdot aldığı dizinin ilerleyen kısımlarında Sencer ve Turna arasındaki dengeler değişecek.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu