Müzik

Yıldız Tilbe’den Hadise’ye: “Sahne kimsenin babasının malı değil!”

Norm Ender’in yeni nesil rap’çilerden olan Ben Fero ve Ezhel’i eleştirmek için yaptığı ‘Mekanın Sahibi’ şarkısı sonrası mekanın sahibi sözü bir anda popüler olmuştu. Rap dünyası mekanın sahibi kim diye tartışmaya devam ederken pop müzikte de aynı tartışma patlak verdi.

RAP’ÇİLERDEN SONRA POP’ÇULAR DA ‘MEKANIN SAHİBİ’Nİ TARTIŞIYOR

Önceki günlerde Harbiye Açıkhava’da sahneye çıkan Hadise, mayoyu andıran sahne kıyafetleri ve dans şovları ile günlerce magazin gündeminde kalmıştı. Sahnede giydiği kıyafetlerle dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez’i taklit ettiği suçlamasıyla karşı karşıya kalan ünlü popçunun konserinin etkileri devam ederken, Instagram hesabından yaptığı paylaşım yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.

“SAHNE HEPİMİZİN ORTAK MALI”

Harbiye konserinde çekilmiş fotoğraflarını yayınlayan Hadise, gönderiye “Mekanın sahibi geri geldi.” yazdı. Pop dünyasını karıştıran bu sözlere bir yorum da Yıldız Tilbe’den geldi. Bayram’da Kıbrıs’ta konser veren Tilbe, Hadise’nin sözlerinin sorulması üzerine “Sahne kimsenin babasının malı değil, sahne hepimizin. Hepimizin ortak malı, sahne o anda kim o sahnede ise onundur. Dükkân onun yani, onun için hepimize başarılar diliyorum” yanıtını verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı