Kültür ve Sanat

Yıldız Tilbe son noktayı koydu!

Güçlü sesi, kendine has tarzı, dansları ve söylemleri ile her dönem adından söz ettiren pop müziğin başarılı isimlerinden Yıldız Tilbe, bu yıl da her yıl olduğu gibi Harbiye Açıkhava’da en çok sahne alan sanatçılardan biri oldu. Yaz boyu tek günlük konserleri ile hayranlarıyla buluşan Tilbe, son konserini dün akşam gerçekleştirdi. Her konserinde binlerce hayranıyla buluşan Yıldız Tilbe’yi bu konserinde de 5 binden fazla kişi dinlemeye gitti.

ELBİSESİNİN AZİZLİĞİNE UĞRADI

Soğuk havaya aldırış etmeden Harbiye’yi dolduran binlerce hayranı ile kült olmuş şarkılarını birlikte seslendiren Yıldız Tilbe, bitmeyen enerjisi ve güçlü sesi ile bir kez daha taktir topladı. 53 yaşında olmasına rağmen düzgün fiziği ile dikkat çeken ünlü sanatçı, kendine has tarzını sahne kıyafetlerine yansıttı. Bol pullu ve payetli elbiseler tercih eden Tilbe, bir ara sahnede kıyafetinin azizliğine uğradı. Konserin ilk yarısında giydiği karnını açıkta bırakan elbisesinin formu bozulan Yıldız Tillbe’nin imdadına ekibi koştu. Sahnede elbise düzeltilmeye çalışıldı fakat başarılı olunamadı. Bunun üzerine Yıldız Tilbe ikinci yarıda giyeceği yeşil elbisesini ilk yarıda giymek zorunda kaldı. Ünlü sanatçının kombininde dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise yüksek topuklu ayakkabılarıydı. Bu yıl gerçekleşen Harbiye konserlerinden birinde terlik giyen Tilbe, topuklu ayakkabılarıyla da sahnede basılmamış yer bırakmadı.

Öte yandan Yıldız Tilbe’nin Serdar Ortaç için bir şarkı hazırladığı da ortaya çıktı. Rap tarzda yorumlanacak şarkı şimdiden merak konusu oldu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı