Yıldız Tilbe: “Şarkıcı olmasaydım, deli olurdum!”

Yıldız Tilbe, bu yaz ikinci kez Harbiye Açıkhava sahnesindeydi. Kült olmuş şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı, esprileri ile de geceye damgasını vurdu...

Takip Et:

Şarkıları, sahnede yaptığı dansları ve açıklamalarıyla her dönem gündem olan Yıldız Tilbe, önceki gün Harbiye Açıkhava sahnesinde kendine has tarzı ile yine fırtınalar estirdi. Crocs terliklerle konser veren ünlü sanatçı, 3 saat kaldığı sahnede kırmızı ve mor payetli iki elbise tercih etti. Şarkıları, bitmeyen enerjisi ve dansları ile kendisini dinlemeye gelenlere keyifli bir akşam yaşatan Yıldız Tilbe, seyircisi ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

“BOYUM UZAMIŞ OLABİLİR”

Bu yıl ilk kez yüzmeyi öğrendiğini söyleyen 53 yaşındaki sanatçı, “Önce köpek gibi yüzüyordum sonra kulaç atmayı öğrendim. Sırt üstü çok iyi yüzüyorum sevgilimin kollarına öyle bırakmamışımdır kendimi. Yüzmeyi öğrenince boyum da uzamış olabilir” şeklinde konuştu.

“BENİM NEDEN HASTAM YOK!” 

Konserin ikinci yarısında sahnede bağdaş kurarak yere oturan sanatçı, “Eğer sanatçı olmasaydım, iki şey olabilirdim. Biri deli, diğeri sizce ne?” diye sordu. Bir izleyisinden doktor yanıtını alan Tilbe, “Böyle doktor mu olur? Benim bildiğim doktorların çok hastası olur. Benim neden hastam yok.” diyerek espri yaptı.

Yıldız Tilbe’nin Harbiye sahnesindeki eğlenceli anları MagazinnComm Instagram hesabından izleyebilrsiniz.