Kültür ve Sanat

Yıldız Tilbe: “Şarkıcı olmasaydım, deli olurdum!”

Şarkıları, sahnede yaptığı dansları ve açıklamalarıyla her dönem gündem olan Yıldız Tilbe, önceki gün Harbiye Açıkhava sahnesinde kendine has tarzı ile yine fırtınalar estirdi. Crocs terliklerle konser veren ünlü sanatçı, 3 saat kaldığı sahnede kırmızı ve mor payetli iki elbise tercih etti. Şarkıları, bitmeyen enerjisi ve dansları ile kendisini dinlemeye gelenlere keyifli bir akşam yaşatan Yıldız Tilbe, seyircisi ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

“BOYUM UZAMIŞ OLABİLİR”

Bu yıl ilk kez yüzmeyi öğrendiğini söyleyen 53 yaşındaki sanatçı, “Önce köpek gibi yüzüyordum sonra kulaç atmayı öğrendim. Sırt üstü çok iyi yüzüyorum sevgilimin kollarına öyle bırakmamışımdır kendimi. Yüzmeyi öğrenince boyum da uzamış olabilir” şeklinde konuştu.

“BENİM NEDEN HASTAM YOK!” 

Konserin ikinci yarısında sahnede bağdaş kurarak yere oturan sanatçı, “Eğer sanatçı olmasaydım, iki şey olabilirdim. Biri deli, diğeri sizce ne?” diye sordu. Bir izleyisinden doktor yanıtını alan Tilbe, “Böyle doktor mu olur? Benim bildiğim doktorların çok hastası olur. Benim neden hastam yok.” diyerek espri yaptı.

Yıldız Tilbe’nin Harbiye sahnesindeki eğlenceli anları MagazinnComm Instagram hesabından izleyebilrsiniz.

Etiketler

Mine Yağız

1994 Konya doğumlu Mine Yağız, Sakarya Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Bölümü mezunudur. Magazin sektöründe 2 yıldır editörlük yapmakta olup, 1 yıldır Magazinn.com ekibinde yer almaktadır. İletişim: mineyagiz@magazinn.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı