Kültür ve Sanat

Yıldız Tilbe Harbiye’de İstiklal Marşı’nı söyledi

Ünlü şarkıcı, altıncı kez Harbiye sahnesinde müzikseverlerle buluştu.

Pandemi önlemlerinin esnetilmesinin ardından, geçtiğimiz haftalarda başlayan açık hava konserleri İstanbullu sanatseverler tarafından büyük ilgi görüyor. Yıldız Tilbe ise, bu sezonun öne plana çıkan sanatçılarının başında yer aldı.

HAYRANLARI YILDIZ TİLBE’YE DEV KORO OLUŞTURDU!
Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosunda 6. kez sahneye çıkan Yıldız Tilbe, konsere gelenlere unutulmaz anlar yaşattı. Konsere yoğun ilgi gösteren müzikseverler, Tilbe’ye birçok şarkısında hep bir ağızdan eşlik etti. Konserin biletleri ise, günler öncesinden tükendi.

BİNLERCE KİŞİ ZAFER BAYRAMI’NI İSTİKLAL MARŞI OKUYARAK KUTLADI!
Yıldız Tilbe, ‘Yıldızlar Geçidi’ konserler serisi kapsamında 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı. Yıldız Tilbe 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Harbiye Açıkhava ‘yı dolduran izleyicilerine ‘İstiklal Marşı’nı söyleyerek kutladı. Ünlü şarkıcıya eşlik eden hayranları, adeta binlerce kişilik bir koro oluşturdu.

Corona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralına uygun oturan izleyiciler, Tilbe’nin şarkılarına eşlik etti. Yıldız Tilbe 3 saat sahne de kalarak performansıyla hayranlarına unutulmaz anlar yaşatırken kendine özgü danslarıyla da bolca alkış aldı.

TUVANA TÜRKAY’DAN YILDIZ TİLBE DANSI!
Yıldız Tilbe’yi Harbiye Açıkhava konserinde Deniz Akkaya, Tuvana Türkay ve Mahmut Tuncer gibi bir çok ünlü isimler de yalnız bırakmadı. Tuvana Türkay bir ara aşka gelip Yıldız Tilbe gibi dakikalarca dans etti. Konseri en önden izleyen güzel oyuncu, Tilbe’nin meşhur hareketlerini yaparak dans etti ve bir anda tüm ilgiyi kendisinde topladı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu