Müzik

Yıldız Tilbe, Hadise’yi ağlattı!

Belçika’da doğup 2003 yılında müzik piyasasına giren Hadise, ilk albümü Sweat’ı 2005 yılında çıkarmıştı. Stir Me Up şarkısı ile geniş kitlelerce tanınan ünlü popçu, 2009 yılında Moskova’da düzenlenen Eurovision şarkı yarışmasında Düm Tek Tek şarkısı ile ülkemizi temsil etti ve dördüncü oldu. 10 yıllık süreçte Türkiye’nin en çok dinlenen ve takip edilen kadın popçuları arasına giren Hadise, çıkardığı hit şarkılarla yıllar içerisinde yerini sağlamlaştırdı.

“BU ZAMANA KADAR SÖYLEDİĞİM EN DAMAR ŞARKI” 

Son olarak Geliyorum Yanına isimli bir single çıkaran Hadise, yaz aylarından itibaren yeni albümü için kolları sıvadı. Yeni albümü için bir dönem O Ses Türkiye yarışmasında birlikte jüri üyeliği yaptığı Yıldız Tilbe’den iki şarkı alan Hadise, albüm çalışmalarını rafa kaldırdığını haberlerini yalanladı. Yıldız Tilbe’den aldığı şarkının bu zamana kadar seslendirdiği en damar şarkı olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, şarkıyı ilk dinlediğinde ağladığını ifade etti. Hadise’nin yeni albümünde yer alan şarkılarının aranjesini Devrim Karaoğlu üstlenecek.

Bu yıl içerisinde çıkaracağı yeni albümün hazırlıklarına hız kesmeden devam eden Hadise, son dönemde sahne kıyafetleri ve yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmüyor. Konserlerinde tercih ettiği birbirinden cesur kıyafetlerle adından söz ettiren ünlü popçu, geçtiğimiz günlerde edepsizlikle suçlanmıştı. Bu suçlamalara sert bir yanıt veren Hadise, şu sıralar annesi Gülnihal Açıkgöz ve kardeşi Derya Açıkgöz ile birlikte tatil yapıyor. Yurtdışında Wonderland’e giden Hadise, ailesi ile birlikte eğlenceli zaman geçirdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı