Magazin

YILDIZ FUTBOLCU RONALDO’DAN FLAŞ ARDA TURAN AÇIKLAMASI!..

FIFA tarafından yılın en iyi futbolcusuna verilen Altın Top Ödülü’nü üst üste 2. kez kazanan Real Madrid’in Portekizli forvet oyuncusu Cristiano Ronaldo, bu onura en az 3 kez layık görülen 5. futbolcu oldu.Geceye sevgilisi Irina Shayk yerine oğlu ile birlikte gelen Ronaldo ödül sonrası Milliyet Gazetesi’ne konuştu.


 

Ronaldo, İspanya’daki temsilcimiz Arda Turan’a övgüler yağdırdı. İşte Portekizli yıldızın o açıklamaları:

 

Bir Türk gazeteci olarak sana Arda Turan’ı sormak istiyorum. Geçen sezon Atletico Madrid şampiyon oldu. Arda Turan hakkında ne düşünüyorsun? 

 

“Arda çok iyi futbolcu. Atletico Madrid’te kendini daha da geliştirdi. Zaten kendisi aynı zamanda komşum. Aynı yerde oturuyoruz.”

 

Arda bir röportajında ‘Ronaldo inanılmaz bir futbolcu. Bir keresinde onunla oynarken çarpıştık. İnanılmaz sert ve yapılı. Her tarafı kas’ demişti. “(Gülerek) 

 

Benimle çarpışan bir bocalıyor ki. Sanki nereye çarptım der gibi… Yediklerime çok dikkat ediyorum. Yağ oranım çok iyi. İyi vücudum olduğunu genellikle bütün futbolcu arkadaşlarım söylüyor. Özel yaşantımda alkol kesinlikle kullanmıyorum. Bu da çok önemli bir faktör sağlıklı bir vücudun olmasında…” 

 

Ödülü aldıktan sonra inanılmaz bir ses çıkardın. Neydi bu?

 

“Konuşmamı tamamladım. Ardından içimden o an öylesine bağırmak geldi. Ben de bağırdım. Evet ilginç ve garip oldu ama, yaptım. İnanılmaz mutluyum. Belki de sevincimi böyle dışarıya yansıttım.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu