Magazin

YEŞİM SALKIM VE ERHAN ÇELİK İTTİFAKI İFŞA OLDU

Yeşim Salkım Gülben Ergen kavgasında yeni perde; Erhan Çelik ile Yeşim Salkım'ın Whatsapp konuşmaları ortaya çıktı. Hem de Yeşim Salkım 'yanlışlıkla' paylaştı…

Yeşim Salkım ve Gülben Ergen arasında işler dokunanın elini yakar hale geldi.

Gülben Ergen'in adının İzmirli evli iş adamı Tolga Duğles ile anılmasının ardıdan başlayan süreç, Erhan Çelik'e kadar gitmiş hatta Gülben Ergen'in Erhan Çelik'i Tolga Duğles ile aldattığı iddia edilmişti.

Olayın basında yer almasının ardından Yeşim Salkım'ın yorumları ortalığı fena karıştırmıştı. Şimdi olaya Erhan Çelik'te dahil oldu.

OLAY ERHAN ÇELİK'E KADAR GELDİ

Yeşim Salkım, Gülben Ergen'in eski kocası Erhan Çelik'in paylaşımının altına 'Gerçeklerin zaman içerisinde ortaya çıkmak gibi güzel bir huyu vardır. İmza: Erhan Çelik' yazmıştı.

Erhan Çelik'te Yeşim Salkım'ın bu yorumunu beğenmişti.

GÜLBEN ERGEN'E KARŞI İŞ BİRLİĞİ İDDİASI

Yeşim Salkım önceki gün Erhan Çelik'in kendisine attığı mesajı 'yanlışlıkla' paylaştı.

Böylece Yeşim Salkım ve Erhan Çelik'in iş birliği ifşa oldu.

GÜLBEN HAKKINDA ÇIKAN HABERLERİ PAYLAŞIYORLAR

Gülben Ergen hakkında ağır söylemlerde bulunan ikilinin birbirileriyle kontak ve paslaşma halinde oldukları yanlışlıkla Yeşim Salkım tarafından önce paylaşılıp ardından silinen bu görüntüyle ortaya çıkmış oldu. Yeşim Salkım'ın Erhan Çelik ile paylaştığı gazete haberine Erhan Çelik'in yorumunun "Yarın mı çıkıyor?" olduğu görüldü.

NİLGÜN BELGÜN'Ü BİRLİKTE Mİ İZLEDİLER?

Yeşim Salkım ve Erhan Çelik'in; Nilgün Belgün'ün Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde 41. Sanat yılını kutladığı "Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi" isimli gösterisini birlikte izledikleri iddia edildi.

ŞAŞIRTAN İDDİA!..

Nilgün Belgün, “İçimdeki Kadın: Aşk ve Komedi” adlı kitabından sahneye uyarladığı “Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi” isimli müzikli ve danslı gösterisini dün akşam Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde 500´üncü kez sanatseverlerle buluşturdu.

Nilgün Belgün'ün gösterisini izlemeye giden seyircilerin sosyal medyadaki yorum ve paylaşımları ise gündeme bomba gibi düştü.

Seyircilerin iddiasına göre Yeşim Salkım ve Erhan Çelik tiyatro salonuna ayrı ayrı girip birlikte Nilgün Belgün'ün gösterisini izledi ve salondan yine ayrı ayrı ayrıldı…

Erhan Çelik, Nilgün Belgün'ün gösterisini izlediğine dair Instagram hesabının hikaye bölümünde şu paylaşımı yapmıştı:

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu