YEŞİM SALKIM: HODRİ MEYDAN GÜLBEN! KANITLARI ÇIKARTACAĞIM!..

İzmirli evli bir adamla ilişki yaşadığı iddia edilen Gülben Ergen'e Seren Serengil'den sert tepki gelmiş, bugün Sabah gazetesinde yer alan iddialar ise ortalığı adeta birbirine katmıştı. Bir süredir Yeşim Salkım da bu polemiği gündemine taşıyor. Hatta, Seren Serengil'den daha sert bir üslupla! 

 

Gülben Ergen, tüm bu yaşananların ardından bugün sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak kendisiyle ilgili "Evli bir adamla aşk yaşıyor" şeklinde iddialar öne süren basın organlarına ve bu konuyla ilgili ağır ithamlarda bulunan Yeşim Salkım ile Seren Serengil'e dava açacağını şu cümlelerle belirtti:

"Çok üzülüyorum. Ayıp! Bitmeyen bir dedimdi, dediydi. Bu kadarı da çok fazla artık. 26 yıldan beri ilk kez , hiç tercih etmediğim halde hukuktan başka bir seçenek kalmadı…"

YEŞİM SALKIM'DAN 'DAVA' AÇIKLAMASI: 'HODRİ MEYDAN'
Yeşim Salkım, Gülben Ergen'in 'Hukuka başvuracağım" açıklamasının ardından, sert bir mesaj daha yayınlayarak şu sözleri kaleme aldı: 

"Sen şimdi daha önce de hukuk falan demiştin ya bundan 16 yıl önce, sonra bir güzel geri çekmiştin. Ben o zaman çıkartmadığım tüm kanıtları sunayım bakalım kim daha üzülmüş hodri meydan Gülben"