Yeşim Salkım ‘dan Maske Kullanımına Tepki

Takip Et:
Yeşim Salkım ‘dan Maske Kullanımına Tepki
Yeşim Salkım ‘dan Maske Kullanımına Tepki

Şarkıcı Yeşim Salkım 8 ay aradan sonra İstanbul’da Kadıköy’de bir mekanda sahne aldı. Sahne evveli gazetecilerin sorularını cevaplayan Salkım, açıkhava konserlerinin iptal edilmesine tepki gösterdi.

Yeşim Salkım kimdir?

Yeşim Salkım’ın Dava Açtığı Murat Övünç Hakkında Karar Verildi…

Yeşim Salkım “Güç Bir Dönemden Geçiyoruz”

8 ay aranın ardından Kadıköy’de sahne alarak beğenenleriyle buluşan Yeşim Salkım sahne evveli gazetecilerin sorularını cevapladı.
Burada konuşursam bunları biplersiniz diye düşünüyorum. Bu surattan konuşmayayım. O zaman uçarken de temkin alsınlar. Yan yana uçuyoruz insanlarla. Sağlık bakanımıza seslenmek istiyorum orta koltukları boş bıraksınlar.”

Maskeleri Iyi Incelemek Gerekli

Maske kullanımına da tepki gösteren Yeşim Salkım “Tabi maskeleri de iyi incelemek gerekli. Oksijen verip karbondioksit alıyoruz tekrar hasta bir insanın iyileşmesi olası değil. Buna nasıl bir temkin alınacak, mekteplerle alakalı nasıl temkin alınacak bunları çok merak ediyorum.
Şarkı iyileştirir şarkı hasta etmez” dedi.

Arıza dizisinde Melek karakterine yaşam veren şarkıcı gazetecilerin “Arıza dizisi nasıl gidiyor?” sualine;

“Arıza dizisi bir erkek işi. Hiç yapmadığım bir şeyi yaparak erkek işi içerisinde yer alıyorum. Ahmet Mümtaz Taylan ile aynı sette olmak çok hoş. Ayça’nın hoşluğunu izliyoruz oynarken. Yolumuz uzun. Güç koşullarda çalışıyor herkes” diyerek cevap verdi..