Medya

Yeni sezonun en çok kazananı Burak Özçivit olacak!

Bir süredir ekranlarda olmayan Burak Özçivit, Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Diriliş Osman dizisi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Uzun süredir bu rol için hazırlandığı bilinen yakışıklı oyuncu; tarih, at binme, kılıç kullanma dersleri almıştı. atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan dizide Burak Özçivit’in bölüm başı 325 bin lira kazanacağı öne sürüldü. Böylelikle Özçivit, bu sezon setlerde olan bütün yıldız oyunculardan  daha fazla kazanacak.

Diriliş Ertuğrul’dan sonra Kurşun dizisi ile ekrana gelecek olan Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisinde bölüm başı 200 bin lira alacağı konuşuluyordu. Uzun süre sonra ekranlara dönen Engin Akyürek’in de adaşı Engin Altan Düzyatan gibi Sefirin Kızı isimli diziden haftalık 200 bin lira kazanacağı iddia edilmişti.

Etiketler

Süha Berk Subaşı

1998 Bursa doğumlu Süha Berk Subaşı, Bolu Abant Izzet Baysal Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunudur. Magazin sektöründe 2 yıldır editörlük yapmakta olup, 2 yıldır Magazinn.com ekibinde yer almaktadır. İletişim: suhaberksubasi@magazinn.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı