Medya

Yeni imajına eşinden tam not!

Önceki akşam yakın arkadaşı Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Recep İvedik 6’nın galasına eşi Neslişah Alkoçlar’la katılan Engin Altan Düzyatan, filmi izlemeden önce basın mensuplarının karşısına geçti. İlk olarak Recep İvedik 6 hakkında konuşan ünlü oyuncu, filmin yine herkesi kahkahaya boğacağından emin olduğunu söyledi.

“ZAMANLA ALIŞIRLAR!”

Yeni dizisi Kurşun’da bir savcıyı canlandıran ve bunun için uzun yıllardır uzattığı saç ve sakallarını keserek yepyeni bir imaja bürünen Düzyatan, yeni imajına gelen eleştirilerin sorulması üzerine bir açıklama yaptı. Eşi Neslişah Alkoçlar’ın yeni imajını çok beğendiğini dile getiren Engin Altan Düzyatan, imajına alışamayan hayranlarının zamanla alışacağını düşündüğünü de sözlerine ekledi.

5 sezon boyunca Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Gazi karakterine hayat veren Engin Altan Düzyatan, dizi için yıllarca saçlarını ve sakallarını uzatmıştı. Uzun saç ve sakalla özdeşleşen oyuncunun yeni imajı hayranlarını şaşırtmıştı. Ünlü oyuncunun yeni imajını sosyal medyada çok tartışılmıştı. Düzyatan’ın hayranlarının bir kısmı sosyal medyadan yaptığı yorumlarla yakışıklı oyuncunun yeni imajına alışamadıklarını ifade etmişti.

Öte yandan Engin Altan Düzyatan’ın Burçin Terzioğlu ile başrolü paylaştığı Kurşun dizisi henüz 3 bölüm yayınlandı. Sezonun iddialı yapımları arasında yer alan dizinin reytingleri total ve AB listelerinde büyük farklılık gösteriyor. Yayınlanan 3. bölümü ile total grubunda rakipleri Sen Anlat Karadeniz, Afilli Aşk, Benim Adım Melek gerisinde kalırken AB grubunda ise en çok izlenen dizi oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu