Yeni Hayat dizisinin gidişatı tepkileri de beraberinde getirecek!

Takip Et:
Yeni Hayat dizisinin gidişatı tepkileri de beraberinde getirecek!
Yeni Hayat dizisinin gidişatı tepkileri de beraberinde getirecek!

Magazinn / Ayrıntı – Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Yeni Hayat dizisi perşembe akşamlarının hoşlanılan yapımlarından. Reytingleri düşük gelse de izleyicileri şimdiden diziye bağlandı. Kanal D’nin eğitimli bir izleyici kitlesini kanalına bağlamak gibi bir tasarıyı var. Dizileri de bu güzergah da tercih ediyor.

Yeni Hayat dizisinde Serkan Çayoğlu ile Melisa Aslı Pamuk geçimi her geçen hafta daha da noktaya değiniyor ve alaka bakıyor. Dizinin 1 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 5.
Adem ve Yasemin arasındaki aşka doğru bir vaziyet var. Evli adımın yasak aşkına yönelik sosyal medyada tepkiler de iyice çoğalacaktır.

İzleyiciler daha şimdiden senaryoya yönelik itirazlarını dile getirmeye başladı. Bir izleyicinin şu yorumu noktaya değiniyor: “Lütfen lütfen lütfen Adem’le Nevin böldükten sonra, Yasemin’le Adem’i yapın. Aksi halde asla izlenmez ve şu Timur yüzünden bayana şiddet izlemek zorunda mıyız? Şiddetsiz, kandırmasız, saf aşkta olabilir dizide.”

Yeni Hayat 5.
Baktığı kabustan uyanan Yasemin’i yatağının başında onu şefkat ile sarmalayan Adem beklemektedir.

Nilperi Şahinkaya ve Tayanç Ayaydın’ın da başrolünde yer aldığı, tesirli sahneleriyle alaka bakan Yeni Hayat yeni kısmıyla Perşembe 20.00’da Kanal D’de! İşte 5. kısım fragmanı:

.