Medya

Yeni Hayat dizisinde o mesaj, izleyiciye ‘ohh’ çektirdi!

TelevizyonGazetesi.com // Ayrıntı – Kanal D ekranlarında izleyicilerle Perşembe akşamları buluşmakta olan Yeni Hayat dizisi, ilk 7 kısmıyla dikkat çekem yapımlardan birisi oldu. Ancak reytingler iyi gelmedi… Kanal D’nin 8.kısım itibariyle yayından kaldıracağına yönelik karar alması izleyicileri çok üzmüştü. Sonra bir ölçü reytinglerde derlenen dizi için kanalın bir baht daha verdiği söylendi.

Yeni Hayat dizisi hayranları en çok da 8. kısmı merak ediyordu.
kısmından ilk görüntüler yayınlandı. Fragmanda “yeni kısım” detayını bakan izleyiciler bir ‘ohhh’ çekti. Çünkü final olasılığı da vardı ve şimdilik böyle bir vaziyetin olmadığı da anlaşıldı.

Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nilperi Şahinkaya ve Tayanç Ayaydın’ın başrollerinde yer aldığı dizi yeniden coşkulu öyküsüyle hayranları ile buluşmasını sürdürüyor. 22 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni kısımda Nevin, Timur’a Yasemin ve Adem arasındakileri açıklıyor!

Nevin Timur’a gidip Adem ve Yasemin’in arasında bir ilişki olduğunu açıklıyor.
Malvarlığını boşanmadan evvel Yasemin’in üzerine geçirmek isteyen Timur’un tasarıyı nasıl işleyecek?

Yeni kısım bayağı coşkulu. İzleyicilerin en fazla istediği Adem ve Yasemin sahnelerinin çoğalmasıydı. Yeni gelişmeler buna da işaret ediyor. Nevin ise yaptıkları ile artık Adem’in gözünden düşecektir. İşte 8. kısımdan ilk fragman:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu