Medya

Yeni Hayat dizisinde durum ciddileşti, büyük bir değişim yapıldı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Kanal D ekranlarının yeni dizisi Yeni Hayat, uzun zamandır tanıtımlarıyla büyük noktaya değinen bir yapımdı. Özellikle Serkan Çayoğlu’nun hayranlarının coşkuyla gözledikleri dizi, perşembe akşamları ekrana gelmeye başladı. Çekimleri çok evvelden başlayan öyküsü de alaka çekti ama olmayan bir şeyler var!

Öyküsü basmakalıp gibi dursa da oyuncularıyla noktaya değinen bir yapım oldu başta. Üstelik hazırlıkları aylar evvelden başlamış hatta ilk kısımları çekilmişti.
Korona sebebiyle yaşanan pandemi sürecinde kanal, yeni sezonda diziyi ekrana getirmeyi daha doğru buldu.

Melisa Aslı Pamuk ve Serkan Çayoğlu’nu birbirine yakıştırmaya dahi başladı izleyici. Fakat reytingler alarm veriyor! Henüz 3 kısmı yayınlandı ama beklenenin altında bir alakayla karşılandı. Bu da dizinin bu biçimde giderse kısa zamanda final yapması olasılığını doğurmakta!

Bir şeylerin değişmesi gerekiyordu ve bu gidişatta ilk değişen senaryocu oldu! OJO Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryoculuğunu Makbule Kosif yapıyordu.
Artık dizinin senaryosunu Hatice Meryem ile Nuriye Öğrenici yazacak.

Bu farklılık diziyi kurtarır mı bilinmeyen. İzleyip hep beraber bakacağız. Ancak Perşembe akşamları yayınlanan dizinin karşısında Bir zamanlar Çukurova ve Mucize Hekim gibi iki eforlu yapımın durmasının işleri daha da güçleştirdiği bir reel… Bakalım öykünün yeni senaryocuları, gidişatı eşitleyebilecek mi?

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu