Medya

Yeni Hayat dizisinde bir karakter var ki tek başına dizi konusu

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat dizisi, reytinglerinin düşük olması sebebiyle geçtiğimiz hafta final yapacağı haberiyle gündeme gelmişti. Ancak kanalın bir baht daha tanıdığı dizi, 6. kısmıyla ekrandaydı.

Melisa Aslı Pamuk, Serkan Çayoğlu, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın başrolünü oynadıkları dizinin yayınlanan son kısmı reytingde bir nebze yükseliş yaşayınca final kararı beklemeye alındı.

Normalde 8. kısımda final yapması gereken dizi şimdilik yoluna devam ediyor. Öyküsüyle ve oyuncularıyla noktaya değinen yapımda bir karakter var ki sanki bir dizi öyküsü gibi!

O’nu en son Çukur dizisinde Muhittin olarak izlemiştik. Çukur’un ağabeyiydi ve vefatı herkesi üzmüştü. Karakteriyle sanki fenomen bir ad haline gelen Nebil Sayın, Yeni Yaşam dizisinde ise Kunduzi adlı bir karakteri oynuyor. Bu defa makûs adam rolüyle ekranda.

Akılda oyuncu, zaferli performansıyla yeniden yaşam verdiği karakterle muhteşem bir oyunculuk sergiliyor.
Böyle dizilerin karakterleri üzerine yapışır. Yeni bir yolda ilerlemek güçleşebilir. Nebil Sayın, bir ‘Kunduzi’ karakteri yarattı mesela. Sahneleri kendi başına dizi içinde dizi olabilecek öyküde… Eğitimli olmak ne kadar ehemmiyetli. Ses tonu bir kere etkiliyor. Aksanlar arasında gezmek üzerine ne kadar rahat. Projenin kendine özel karakteri olmayı başardı. Daha çok sahneyi hak ediyor.”

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu