Medya

Yeni Hayat dizisi neden hak ettiği değeri bulamıyor?

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Kanal D’nin perşembe akşamları izleyicilerle buluşan Yeni Hayat dizisiyle alakalı sosyal medyada pozitif yorumlar fazla… Banal bir bodyguard öyküsü olarak bakılan yapım, orijinal bir öyküye direniyor…


Yeni Hayat dizisi Mart ayından bu yana gündemde. Normalde, Mart sonunda başlaması gereken dizi koronavirüs pandemisi sebebiyle 5 ay sonra izleyicilerle buluşabilmişti.

Serkan Çayoğlu’nun çok eforlu bir sosyal medya yardımı var.
Melisa Aslı Pamuk ile Serkan Çayoğlu ikilisinin de şahane geçim yakaladığı, enerjilerinin yakaladığı sosyal medya yorumlarında anlaşılabiliyor.

Coşkuyu bol, aksiyon dolu sahnelerle de izleyicileri ekrana bağlaması beklenen Yeni Hayat, ilk 3 kısmı ile ekrana geldi ama tutku edilen alakayı da bakamadı.

Dizinin sadık izleyicileri de neden bu alakanın düşük olduğunu merak ediyor. Dizinin çok hoş olduğunu düşünen hayranlar, oyuncuların da dizinin tanıtımı için gayret sergilemesi gerektiği fikrini ortaya koyuyor.

Dizi için eforlu bir tanıtım çalışması yapılması gerektiği doğrultusunda yorumlar da sosyal medyada yer alıyor.
Ancak nedense izleyiciye çok fazla yansımadı.

Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Hekim gibi iki eforlu yapımı seçmeyenlerin Yeni Hayat ile Kanal D ekranında buluşması temennisi de yakalamadı.

Yeni Hayat dizisi neden hak ettiği değeri tespit edemedi? İşte bu sual çok soruluyor. Ancak net bir reel var ki, ekrandaki son diziler oldukça nitelikli. Ama izleyiciler televizyondan yavaş yavaş kopuyor ve dijital platformları seçiyor. Hikayelerin de çok değişik olmaması gidişatında bir dizinin yakalaması o kadar da basit hakikatleşmiyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu