Kültür ve Sanat

Yeni Hayat 8. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un bulunduğu “Yeni Hayat” dizisinin 8. bölüm 2. fragmanı yayımlandı. Geçtiğimiz hafta Kanal D ekranlarında karşımıza çıkmaya başlayan dizi, Başak Soysal ve Cem Özüduru tarafından yönetiliyor. Dizinin senaryosu ise Elif Usman tarafından kaleme alınıyor.

Karga Seven Pictures tarafından izleyiciye sunulan dizi, 4. bölümü ile 24 Eylül Perşembe günü ekranlarda olacak.

Dizi, Özel Kuvvetler’den ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkan bir iş fırsatıyla başlıyor. Adem’in tek yapması gereken zengin ve güçlü bir iş adamı olan Timur’un genç karısı Yasemin’i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adem için bu iş neredeyse çocuk oyuncağıdır. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem’in iş teklifini kabul etmesi ise her şeyin yeni bir boyut kazanmasına sebep olur.

yeni hayat

Yeni Hayat 7. Adem de bu durumdan rahatsız olmuştur. İşin arkasında kimlerin olduğunu araştırmak için Rasim’le stratejilerini değiştirmeye karar verirler.

Bu sırada Nevin, Ferda konusunda artık iyice köşeye sıkışmıştır. Kendi başına karanlık bir plan yapar. Bu planla istemediği bir şey yapmak zorunda kalacak ve her şey daha da kötüleşecektir. Timur Bekir’le Abdullah’ın ölümünden zarar görmemek için yeni hamleler yaparken çember Adem ve Yasemin için daralmaktadır.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.