Yeni Hayat 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nevin Kocasını Timur’a İspiyonluyor!

Takip Et:
Yeni Hayat 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nevin Kocasını Timur’a İspiyonluyor!
Yeni Hayat 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nevin Kocasını Timur’a İspiyonluyor!

Kanal D’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Yeni Hayat, 7. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Timur’un yeni ortağı Kundizi çıkıyor. Kunduzi, Ejder adında Timur’un karşısına çıkıyor. Nevin, Ferda’nın mapustan çıkıp kendisinden para istemesiyle, zoraki kalıp Timur’dan borç istiyor. Kunduzi, Yasemin’i rahat bırakması karşılığında Adem’i işten atmasını istiyor. Timur, Yasemin’i haberi olmadan boşanma dokümanlarına imza attırıyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Nevin, kocasını Timur’a ispiyonluyor.

Perşembe Dizileri 2020

Nevin Kocasını Timur’a İspiyonluyor!

Yeni Hayat 8. kısım 1. fragmanında; Nevin, Adem’e Yasemin’in ona nasıl baktığını baktığını ve ona aşık olduğunu kavradığını söylüyor. Birde, Timur’a gidip kocasının Yasemin’le işin dışında da aralıksız birlikte olduklarını açıklıyor. Yasemin, Timur’un kendisinden boşandığını biliyor.
Bunu bilen kızı çok hiddetleniyor.

İşte Yeni Yaşam 8. kısım 1. fragmanı….

YENİ YAŞAM 7. SON KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Timur, yeni ortağı ile tanışmak için Yasemin’le beraber buluşacakları yere gidiyor.
Ama Adem, onları takip ediyor ve Timur beyin ortak olarak buluştuğu şahsın hakikatinde Kunduzi olduğunu bakıyor. Bunu bakan Yasemin’de çok afallıyor. Ertesi gün, Kunduzi Yasemin’e ileti sürükleyip buluşmak istediğini ama yalnız gelmesini istiyor. Yasemin, bir fırsatını tespit edip onunla yalnız görüşmeye gidiyor. Kunduzi, onu bundan sonra rahat bırakacağını, ama Adem’i işten kovmasını istiyor.

O günden sonra Yasemin, Adem’e mesafeli davranıyor.
Ondan Timur’un bir sevkıyat yapacağını ve ondan o sevkıyatın zamanını bilmesini istiyor. Ferda, aralıksız Nevin’i tehdit ediyor ve ondan para istiyor. Nevin. ondan kurtulmak için gidip Timur beyden para istiyor.

Aldığı 50 bin lira karşılığında Timur, Nevin’den yalnızca onun yapabileceği bir şey istiyor. Nevin, parayı Ferda’ya veriyor. Ancak, o paralarını sevgilisine kaptırdığını açıklayıp Nevin’in evine geliyor. Nevin, bir cinsli onu başından atamıyor.

 Yeni Hayat 7. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Timur Verdiği Para Karşılığında Nevin’den Ne İstiyor?.