Yeni Hayat 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Timur Verdiği Para Karşılığında Nevin’den Ne İstiyor?

Takip Et:
Yeni Hayat 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Timur Verdiği Para Karşılığında Nevin’den Ne İstiyor?
Yeni Hayat 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Timur Verdiği Para Karşılığında Nevin’den Ne İstiyor?

Kanal D’nin büyük bir coşkuyla izlenen dizisi Yeni Hayat, 7. yeni kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Timur, Yasemin’den boşanmak için ona evrak imza attırır. Yasemin, farkına varmadan dokümanı imzalar. Timur, Yasemin’den boşandığını kimsenin öğrenmemesini ister. Ece’nin reel annesi Ferda, mapustan çıkıp Nevin’i tespit eder. Abdullah can verdikten sonra onun yerine geçen yeni ortağıyla tanışmaya gider. Onları Adem, uzaktan izler. Yasemin, o şahsı bakınca büyük şok yaşar.
kısım 2. fragmanı yayınlandı. Nevin, Ferda’yı susturmak için Timur’dan para istemek zorunda kalıyor. Timur, verdiği para karşılığında Nevin’den ne istiyor?

Perşembe Dizileri 2020

Timur Verdiği Para Karşılığında Nevin’den Ne İstiyor?

Yeni Hayat 7. kısım 2. fragmanında; Kunduzi, Yasemin’den Adem’i yollamasını istiyor. Şayet yapmazsa da onu videoyla tehdit ediyor. Ferda, elinde DEOKSIRÜBO NÜKLEIK ASIT ile bir tanıdık gibi eve gelip Nevin’i tehdit ediyor.
Timur, o parayı Nevin’e veriyor ve ondan kendisinin bir ricası olduğunu açıklıyor.

İşte Yeni Yaşam 7. kısım 2. fragmanı….

YENİ YAŞAM 6. KISIM ÖZETİ!

Yasemin’le Timur, kaza yapmanın eşiğinden döner.
evlerinin önünde Ahmet’in cesedinin bulunduğu haberini alır. Ahmet’in ölümünü bilen Yasemin, büyük zanlılık dinler. Onun ailesine taziyeye gitmek ister. Ama gittiğine pişman olur. Eşi tarafından kovulmaktan beter vaziyete düşer.

Tüm aile, Ahmet’in vefatı için sorguya çekilir. Adem, Yasemin’le konuşup şayet kendisiyle iş birliği yapar ve Timur’un karanlık işleri ortaya çıkarsa ondan kurtulabileceğini açıklar. Karakola çağılan Yasemin, aynen Adem’in dediği gibi ifade verir.
Artı kocasının da muntazam bir insan olduğu ifadesini verir.

Adem, kızını kaçıranın Kunduzi olduğunu anlar. Ece, onun resminden tanır. Yasemin ile Adem’in, öpüşme videosunu Özgür’ün elinde olduğu anlaşılır. Özgür, hem Timur’un yanında gibi görünüp hem Abdullah’a destek eder ve ona o videoyu izletir. Kunduzi, Abdullah’ı köşeye sıkıştırıp ona kaza yapmış ziyneti verip can verdirtir. Bu arada Nevin, her gün Ferda’dan tehdit alır. Onun istediği paraları tespit edemediği için ne yapacağını bilemez.
Kısım 1. Fragmanı Yayında! Adem Timur’un Yeni Ortağını Bakınca Şok Oluyor.