Yeni Hayat 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Adem Timur’un Yeni Ortağını Görünce Şok Oluyor!

Takip Et:
Yeni Hayat 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Adem Timur’un Yeni Ortağını Görünce Şok Oluyor!
Yeni Hayat 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Adem Timur’un Yeni Ortağını Görünce Şok Oluyor!

Kanal D’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Yeni Hayat, 6. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ahmet’in cesedi Timur’un evinin önünde bulunmasından sonra tüm aile sorguya çekiliyor. Yasemin, kuzeninin kendisi suratından can verdiğini düşünerek zanlılık dinliyor. Polis tarafından evvel Timur sonra Yasemin’in ifadeleri alınıyor. Yasemin’i tehdit eden bireyin Özgür olduğu ortaya çıkıyor. Kunduzi, Abdullah’ı kaza ziyneti verip öldürüyor.
Yeni Hayat 7. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Adem, Timur’un yeni ortağını bakınca şok oluyor. Yasemin de aynı biçimde şok oluyor.

Perşembe Dizileri 2020

Adem Timur’un Yeni Ortağını Bakınca Şok Oluyor!

Yeni Hayat 7. kısım 1. fragmanında; Timur, Yasemin’den boşanmak için ona evrak imza attırıyor. Yasemin, farkına varmadan dokümanı imza atıyor. Timur, Yasemin’den boşandığını kimsenin öğrenmemesini istiyor.
Abdullah can verdikten sonra onun yerine geçen yeni ortağıyla tanışmaya gidiyor. Onları Adem, uzaktan izliyor. Yasemin, o bireyi bakınca büyük şok yaşıyor. Timur’un yeni ortağı yoksa Kunduzi mi?

İşte Yeni Yaşam 7. kısım 1. fragmanı….

YENİ YAŞAM 6.
Timur. evlerinin önünde Ahmet’in cesedinin bulunduğu haberini alıyor. Ahmet’in ölümünü bilen Yasemin, büyük zanlılık dinliyor. Onun ailesine taziyeye gitmek istiyor. Ama gittiğine pişman oluyor. Eşi tarafından kovulmaktan beter gidişata düşüyor.

Tüm aile, Ahmet’in vefatı için sorguya çekiliyor. Adem, Yasemin’le konuşup şayet kendisiyle iş birliği yapar ve Timur’un karanlık işleri ortaya çıkarsa ondan kurtulabileceğini açıklıyor.
Polisleri bu işle ilgisi olmadığını inandırıyor. Artı kocasının da muntazam bir insan olduğu ifadesini veriyor.

Adem, kızını kaçıranın Kunduzi olduğunu kavrıyor. Ece, onun resminden tanıyor. Yasemin ile Adem’in, öpüşme videosunu Özgür’ün elinde olduğu anlaşılıyor. Özgür, hem Timur’un yanında gibi görünüp hem Abdullah’a destek ediyor ve ona o videoyu izletiyor. Kunduzi, Abdullah’ı köşeye sıkıştırıp ona kaza yapmış ziyneti verip öldürüyor.
Onun istediği paraları tespit edemediği için ne yapacağını öğrenemiyor.

Yeni Hayat 6. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Yasemin Adem’le İşbirliği Yapacak Mı?.