Yeni Hayat 5. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Yeni Hayat 5. bölüm 2. fragmanı yayımlandı
Yeni Hayat 5. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un bulunduğu “Yeni Hayat” dizisinin 4. kısım fragmanı yayımlandı. Geçtiğimiz hafta Kanal D ekranlarında karşımıza çıkmaya başlayan dizi, Başak Soysal ve Cem Özüduru tarafından idareniyor. Dizinin senaryosu ise Elif Usman tarafından kaleme alınıyor.

Karga Seven Pictures tarafından izleyiciye sunulan dizi, 4. kısmı ile 24 Eylül Perşembe günü ekranlarda olacak.

Dizi, Özel Güçler’den ufalamış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkan bir iş fırsatıyla başlıyor.
Adem’in tek yapması gereken zengin ve eforlu bir iş adamı olan Timur’un genç karısı Yasemin’i gözetmektir. Daha Önceki bir bordo bereli olan Adem için bu iş neredeyse çocuk oyuncağıdır. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem’in iş önerisini kabul etmesi ise her şeyin yeni bir ebat kazanmasına neden olur.

yeni hayat

Yeni Hayat 4.
Timur ne olursa olsun karısını kurtaracaktır. Gereken desteği ve yardımı Adem’den arz eder. Adem kaçırılmadaki tüm kuşkularına karşın bu vaziyeti Timur’un güvenini kazanıp yerini sağlamlaştırmak ve sonrasında da onun karanlık işlerini çözebileceği bir fırsat olarak bakar. Tüm bunlar yaşanırken Yasemin, ona hazırlanan acı akıbetten habersiz yeni yaşamına bir adım daha yaklaştığını düşünmektedir.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.