Yeni Hayat 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Adem Yasemin’in Başından Ayrılmıyor!

Takip Et:
Yeni Hayat 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Adem Yasemin’in Başından Ayrılmıyor!
Yeni Hayat 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Adem Yasemin’in Başından Ayrılmıyor!

Kanal D’nin yeni gözde dizisi Yeni Hayat, 4. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Yasemin, uyuştuğu adamlarla kaçıyor. İşin içinde başka işler döndüğünü kavrayan Adem, Saiim’den destek istiyor. Kunduzi, Yasemin’i kaçırdıktan sonra fidyeyi arttırıyor. Adem, Timur’a fidyeyi vermesini istiyor ve yaralansa da Yasemin’i kurtarıyor. Yasemin, oynadığı oyunu anlayan Adem’e, her şeyi itiraf ediyor. Yasemin, Adem’i öptüğü anların videosuyla tehdit ediliyor.
Yeni Hayat 5. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Adem, Yasemin’in başını ufalamıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Adem Yasemin’in Başını Ufalamıyor!

Yeni Hayat 5. kısım 1. fragmanında; Adem, Yasemin’in yaşadıklarını bildikten sonra onu düşünmekten edemiyor. Yasemin, kabus bakıyor ve yanına koşan Adem, ona sarılıp avuntu ediyor. Riskli bir işe giren Adem, bakalım kendisini sürükleyen girdaba kapılacak mı? Yoksa ailesini alıp yeni tanıştığı yaşamdan uzaklaşacak mı?

İşte Yeni Hayat 5.
fragmanı….

YENİ YAŞAM 4. KISIM SON KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Yasemin, iş birlikçileri tarafından kaçırıldıktan sonra çok hafifliyor. Ama, Kuddizi’nin onun karşılığında fidye alıp bırakacağından haberi yoktur.
Onlar bütün Yasemin’, öldürecekleri sırada oraya girip onu kurtarıyor. Tiimur’un gerçek düşmanı Altan’dır ve bunları Kuddisi’yle tasarlayan da odur.

Adem, Yasemin’i kurtardıktan sonra Kuddisi ile işe kalmıyor. Ama, Yasemin’in kuzeni Ahmet, Altan  tarafından rehin alınıyor. Yasemin, Adem’e evliliği hakkındaki her şeyi ona anlatıyor. Kocası tarafından senelerce şiddet baktığını ve ondan kaçmak için o insanlarla iş birliği yaptığını itiraf ediyor.

Öte yandan Adem’in eş Nevin’in herkesten gizlediği bir gizemi vardır ve onu öğrenen şahıs tarafından tehdit ediliyor.
Ancak, Adem bunu yapamayacak kadar işin içine giriyor. Adem ile Yasemin’in öpüştüğü anların videosu sevk ediliyor.

Aynı anda, hem Yasemin’e, hemde Adem’e bu videoyu kim gönderdi? Adem, istemeden kendisini, büyük bir girdabın içinde tespit ediyor. Yasemin, hanım eşinden şiddet bakıyor. Timur bey, bir silah firaricisi,

Yeni Hayat 4. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Adem Yasemin’i Kurtarırken Yaralanıyor!.