Yeni dizi Leke için çalışmalar hızla devam ediyor!

Kanal D ekranlarında yayınlanacağı iddia edilen Leke dizisinin detayları ortaya çıkmaya başladı...

burak-sevinc-melis-sezen

Tims&B Productions, Muhteşem Yüzyıl, Kavak Yelleri, Suskunlar, Gülperi, Küçük Sırlar, Bir Zamanlar Çukurova ve Söz gibi reyting tablolarını alt üst eden dizilerin ardından yepyeni bir dizi ile diziseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yaptığı başarılı diziler ile oldukça beğenilen Tims&B Productions, yeni bir projeyi ekranlara dahil etmeye hazırlanıyor.

Tims&B Productions, önceki yıllarda ismi sıkça duyulan fakat bir türlü hayata geçirilemeyen “Leke” dizisi için harekete geçti. İddialara göre dizinin başrollerinde Burak Sevinç ve Melis Sezen’in yer alacak.

Ajansların yoğun mesai harcadığı dizide, oyuncu kadrosu tamamen tecrübeli isimlerden oluşturacak. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Söz’ün bir önceki yayınlanan bölümünde, Avcı lakaplı Burak Sevinç, dizinin oyuncu kadrosundan çıkmıştı. İddialara göre Burak Sevinç, diziseverlerle buluşmaya hazırlanan “Leke” için Söz’den ayrıldı.

Önceki günlerde Nilüfer Açıkalın’ın “Leke” dizisine dahil olduğu öğrenilmişti. Son olarak dizi, bugün oyuncu kadrosuna “Yüzleşme” dizisinde konuk oyuncu olarak oynayan Tolga Güleç’i transfer etti. Dizinin oyuncu kadrosu tam olarak tamamlanmamasıyla birlikte hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz net bir bilgi yok.