Medya

Yemin’den ayrılan Özge Yağız’ın işte yeni dizisi Sol Yanım’daki imajı ve yeni rol arkadaşları!

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ‘Sol Yanım’, yakında STAR TV’de başlıyor. ‘Sol Yanım’ın rejisörlüğünü Serdar Gözelekli üstlenirken, senaryosu da çoğu zaman ehemmiyetli dizinin senaryoculuğunu reelleştiren Melis Civelek imzasını taşıyor. Dizide en noktaya değinen ad 2 sezon Yemin dizisinde Reyhan karakterine yaşam verdikten sonra ayrılık kararı alan Özge Yağız oldu. Zira zaferli giden bir işten dağılan oyuncu, apayrı bir yolculuğa başladı.
Diziden ilk resimler ortaya çıktı. Takım hem genç hem de oldukça coşkulu… Enerjileri de resimlere yansıdı.

Öykünün bir yanında, tek başına yaşamı bilen genç bir kız Serra ile mucizevi zenginliğin içinde hesaplara, gizemlere boğulmuş yaşamları ile içten içe kaynayan Kutlusoy, Ailesi’nin ele avuca sığmaz veliahtı Selim yer alıyor.

‘Sol Yanım’, zenginliğin tüm şaşaasını yaşadıktan sonra bir semtte yeni yaşamına alışmaya çalışan anne ve kızın gizemlerinin yanı sıra, görkemli ve mutlu bir yaşamın sembolü olan Kutlusoy ailesinin gizemlerinin birbirine nasıl düğümlendiğini anlatacak.

DÜĞÜMLER VE GIZEMLER!

Aşkların rastlalara, rastlaların aşklara kapı araladığı bu öyküde çözülmesi gereken çok düğüm, her düğümde ortaya çıkan yeni gizemler var!

‘Sol Yanım’, geleceğin çoğu zaman yıldız adayı genç oyuncularının yanı sıra, göz kamaştırıcı mekanları, otomobilleri ve kostümleri ile de ekrana damga bir yerinizi incitecek.

İşte ‘Sol Yanım’ kadrosu: Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Kurnaz, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Murat Balcı, Özgür Cem Tuğluk, Efe Taşdelen, Ayşe Kırca, Hasret Usneker.

‘Sol Yanım’ çok yakında STAR TV ekranında.

SOL YANIM
Yapım: BKM
Cins: Dram
Rejisör: Serdar Gözelekli
Yapımcı: Necati Akpınar
Senaryo: Melis Civelek – Özlem Çadırcı
Genel Koordinatör: Berk Akman
Uygulayıcı Yapımcı: İlkim Dağlı
Müzik: Alp Yenier
Görüntü Rejisörü: Tahir Canlı
Oyuncular: Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman, Benian Dönmez, Feyza Civelek, Tuğçe Kurnaz, Ecem Atalay, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Oktay Çubuk, Aleyna Şen, Yavuz Pekdiker, Demet Genç, Haydar Koyel, Celal Tak, Murat Balcı, Özgür Cem Tuğluk, Efe Taşdelen, Ayşe Kırca, Hasret Usneker

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu