Yemin dizisinde Reyhan’ın akıbeti ne olacak?

Özge Yağız'ın ayrıldığı Yemin dizisinde genç oyuncunun canlandırdığı Reyhan karakterine ne olacağı bugün belli olacak...

Takip Et:

Yemin dizisi Kanal 7 ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Hafta içi her gün yayınlanan dizinin başrol oyucusu Özge Yağız, Reyhan karakteri ile dikkatleri üzerine çekmişti. Genç oyuncu geçtiğimiz haftalarda diziden ayrılacağını açıklamıştı. Yağız, diziden ayrılacağını şu sözlerle duyurmuştu:

“Benim naif Reyhan’ım… İçine sayısız tecrübe sığdırdığım güzel bir yolun başlangıcıydın sen. Ağladın, güldün, heyecanlandın, sinirlendin, bağırdın ve her haline kucak açan bu güzel insanları kazandın. Yemin gibi bir yuvada yaşadın yollarının hep kesişmesini isteyeceğin insanlar, ekip arkadaşları kazandın. Evlerin kızı, yüreklerin dağlar kızı Reyhan’ı oldun. Çok şükür sevginizi, desteğinizi hissederek yine sizler için çok güzel işlerin içinde olmak ümidiyle yalnızca anlaşmam bittiği için ayrılıyorum. İyi kötü bütün yorumlarınızla öğrettiğiniz, öğrettirdiğiniz için sonsuz teşekkürler. Hep var olun, var olun ki kusursuz olamasak bile sahip olduğumuz her kusurdan bir nebze arınalım. Gönlümüze su serpen sözünüzü, yok artık dedirten gücünüzü, dünyada ki bütün çirkinlikleri güzelleştiren gözünüzü, özünüzü, sizleri çok seviyorum. Nice kavuşmalarımız olsun, sürçülisan ettiysek affola…”

REYHAN KARAKTERİNİN AKIBETİ NE OLACAK?

Yemin dizisinde 244. bölüm bugün 20.00’de izleyicilerle buluşacak. Reyhan karakterinin bebeğinden vazgeçmeyerek ölümü göze aldığı bir senaryo var. Özge Yağız’ın da ayrılık kararı vermesi, karakterin ölüme doğru yürüdüğü hissiyatı veriyor. Reyhan karakteri ölecek mi, gelecek sezon başka bir isim mi devralacak bilinmiyor.