Yemin 9 Ekim Cuma 270. Bölüm Fragman İzle

Takip Et:
Yemin 9 Ekim Cuma 270. Bölüm Fragman İzle
Yemin 9 Ekim Cuma 270. Bölüm Fragman İzle

Kanal 7 ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Yemin dizisinin 3.sezonu tesirli kısımlarla gelmeye devam ediyor, Yemin 270. Kısım 9 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak. Yeni kısımdan ilk görüntüler ortaya çıktı. Emir, Feride’ye Kafa Yakaladı! Videodan fragmanı seyredebilirsiniz.

Emir ve Feride arasında neler oluyor? Bu sualin cevabı merakla bekleniyor. Yemin’de bu akşam Feride’nin geçmişiyle karşılaşan Emir, onun çocukluğunun geçtiği evi satın almak ister.
Feride, bu tepki sırasında Emir’in travmasını canlandıracak cümleler kurar. Emir yaralı halde tekrardan kafes dövüşüne gittiğinde Feride pişman olmuştur. Feride Emir’i harap bir halde kavga et yerinden kurtarır ama kendinde olmayan Emir’den gelen beklenmedik bir hareket Feride’yi allak bullak eder.

Emir, Feride’ye ne yaptı? Kumru kendini Narin diye tanıtınca Kemal şok olur. Kemal hiç güzeline gitmeyen bir vaziyetin içine düşmüştür. Kumru ise ustalıkla vaziyeti yönet etmeye çalışır.
Kemal Münevver’i kurtarabilecek mi? Münevver’in bu fedakarlığı Kemal ile Narin arasında da beklenmedik bir şeye neden olacaktır.

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in hikayesi hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yemin Dizisi

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını yakalayan Emir değişik yanda ise annesiyle hiç tanışmamış küçücük bir vicdan. Kanal 7 ekranlarının hoşlanılan dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla 7 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi 20:45’te hoşlananlarıyla buluşacak.