Medya

Yemin 8 Ekim Perşembe 269. Bölüm Fragmanı İzle

3.sezonu devam eden Kanal 7’nin hoşlanılan dizisi Yemin ekranda alakayla izleniyor. Yemin 269. Kısım Fragmanı yayınlandı. Sen Feride’nin Kocası Mısın? suali noktaya değiniyor. Dizinin yeni kısmından ilk görüntüleri videoda tespit edebilirsiniz.

Kumru’nun tasarıları işe yaramıyor… Yemin’de bu akşam Kumru’nun tasarıları işe afacan ve Kemal ile Narin’in arasındaki bağlar daha da güçlenir. Kendisini minik düşmüş paydan Kumru ne yapacak? Feride ile Emir, Sapanca’da baş başa kalmak zorunda kalırlar.
İkilinin Sapanca’da yaşadıkları duygularında bir başkalaşıma neden olacak mı?

Narin’in psikolojisi altüst olmuştur. Kemal, profesyonel yardım alması için ikna etmeye çalışsa da Narin dik durmaya çalışır. Kemal, Narin’in psikolojisinin düzelmesi için elinden ne kazançsa yapmaktadır. Narin de normalleşmek ismine Kemal ise çok ehemmiyetli bir iş yemeğine gitmeyi kabul eder. Kumru her zamanki gibi devrededir ve ablasına destek ediyormuş gibi görünüp kendisini aciz sezmesi için elinden geleni yapar.
Kumru’nun şok edici tasarıyı nedir?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in hikayesi hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yemin Dizisi

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını yakalayan Emir öteki yanda ise annesiyle hiç tanışmamış ufacık bir vicdan. Kanal 7 ekranlarının beğenilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla 7 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi 20:45’te beğenenleriyle buluşacak. Büyük zelzeleler yaşayan Tarhun ailesi geçen makûs günlerin ardından derlenebilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan suçsuz bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sualler Yemin ile cevap tespit edecek.

Rejisörler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Rejisörü: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Rejisörü: Müslüm Çalaşın
Kostüm Mesulü: Ceyda Koçlar

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu