Yemin 7 Ekim Çarşamba 268. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Yemin 7 Ekim Çarşamba 268. Bölüm Fragmanı İzle
Yemin 7 Ekim Çarşamba 268. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal 7 ekranında devam etmekte olan Yemin dizisinin 3. sezonu yeniden tesirli sahnelerle izleyicileri ekran başına topluyor. Yemin dizisinin 268. Kısmından ilk fragman yayınlandı. Emir ve Feride Başbaşa kalmanın mutluluğunu yaşıyor. Videodan dizinin yeni kısmından ilk görüntüleri seyredebilirsiniz.

Yemin’de bu akşam Feride ateşi çıkan Emir’le yakından ilgilenir. Songül ise Emir ve Feride’nin yalnız kalması için onları Sapanca’ya yollamaya çalışır.
Songül’ün saldırısı ile yakalanmaktan kurtulan Feride Emir’in bir an önce iyileşmesi için elinden geleni yapar.

Öte yandan ise Songül boş durmaz ve Emir ile Feride’nin Sapanca’ya birlikte gitmesi için bir hücum yapar. Kasabasına Emir ile birlikte dönmek zorunda kalan Feride’yi geçmişinin ortaya çıkma riski karşılar. Emir her şeyi bilecek mi? Narin gözleri bakmasa hem Kemal’in yardımı hem de aklıyla günü kurtarmış yeniden kahraman olmuştur.

Münevver büyük bir riske adım adım gelmektedir.
Kemal’in Narin’in zihnine de aşık olduğunu fark eden Kumru usul değiştirir. Narin’in psikolojisini bozmayı tasarlayan Kumru emelinde galibiyetli olabilecek mi?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in hikayesi hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yemin Dizisi

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını yakalayan Emir öbür yanda ise annesiyle hiç tanışmamış ufacık bir vicdan. Kanal 7 ekranlarının hoşlanılan dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla 7 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi 20:45’te hoşlananlarıyla buluşacak.