Yemin 29 Eylül Salı 262. Bölüm Fragmanı İzle

Takip Et:
Yemin 29 Eylül Salı 262. Bölüm Fragmanı İzle
Yemin 29 Eylül Salı 262. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam eden Yemin dizisinin 3. sezonu değişen öyküsü ve yenilenen oyuncuları ile alkışla izleniyor. Yemin 262. Kısım Fragmanı yayınlandı. 29 Eylül salı akşamı yayınlanacak olan yeni kısımda Reşit’ten korkutan bir hücum gelecek. Videodan ilk görüntüleri seyredebilirsiniz:

Yemin’de bu akşam Reşit Feride’yi köşeye sıkıştırmaya devam eder. Hakikatlerin ortaya çıkmasından korkan Feride’yi bekleyen sürpriz ne? Reşit’in, Feride’ye tehditlerinin ardı ardında kesilmez.
Yaşananlardan sonra Emir’in hiddeti daha da körüklenir. Gün sonunda Reşit daha büyük bir atak yapar ve Feride’yi kaçırmaya yeltenir.

Reşit bu sefer galibiyetli olabilecek mi? Narin, Kemal’e raporu gizlediği için agresiftir. Kemal’in ise kendince nedenleri vardır. Kumru’nun oyunu ile ortaya çıkan bu son vaziyette iki aşık arasında gerilen ipler bu sefer kopacak mı?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in hikayesi hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını yakalayan Emir öteki yanda ise annesiyle hiç tanışmamış küçücük bir vicdan.
Büyük zelzeleler yaşayan Tarhun ailesi geçen makûs günlerin ardından derlenebilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan suçsuz bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sualler Yemin ile cevap tespit edecek.

Rejisörler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Rejisörü: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Rejisörü: Müslüm Çalaşın
Kostüm Mesulü: Ceyda Koçlar

.