Yemin 25 Eylül Cuma 260. Bölüm Fragmanı İzle | Emir’in Yatağında Ne İşin Var?

Takip Et:
Yemin 25 Eylül Cuma 260. Bölüm Fragmanı İzle | Emir’in Yatağında Ne İşin Var?
Yemin 25 Eylül Cuma 260. Bölüm Fragmanı İzle | Emir’in Yatağında Ne İşin Var?

Kanal 7 ekranlarında 3. sezonuyla yoluna devam eden Yemin dizisinin 25 Eylül Cuma günü 260. Kısmı yayınlanacak. Yeni kısımdan ilk fragman paylaşıldı. Emir’in Yatağında Ne İşin Var? Narin’in gözü açılacak mı? Dizinin yeni kısmından ilk ayrıntıları videodaki fragmanda tespit edebilirsiniz.

Yemin’de bu akşam Oya Feride’den şüphelenmeye başlar. Kemal ise Narin’in yine bakabilmesi için elinden geleni yapar. Oya’nın Feride’den şüphelenmesi vakaları daha da karıştıracak gibidir.
Feride şimdi de Reşit belasını defetmenin yollarını ararken isteyeceği en son şey olur ve Emir ile Reşit surat surata kazançlar.

Reşit, Feride’yi tanıdığını açıklayacak mı? Kumru’nun suskun kalması ile havuza düşen Narin’in imdadına Kemal yetişir. Neyse ki kimse bir hasar bakmadan bu badire atlatılır. Kemal öte yandan Narin’in gözlerinin tekrar açılabilmesi için takatler aramaktadır. Narin beğendiği adamın suratını bir daha bakamamaktan korkarken Kemal hekimden dinleyeceği iki ümitli söze bel bağlamıştır.
Kanal 7 ekranlarının hoşlanılan dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla 7 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi 20:45’te hoşlananlarıyla buluşacak. Büyük zelzeleler yaşayan Tarhun ailesi geçen makûs günlerin ardından derlenebilecek mi? Emir Reyhan’dan sonra nasıl bir yol seçecek? Geride kalan suçsuz bebek aileyi bir araya getirebilecek mi? Tüm sualler Yemin ile cevap tespit edecek.

Rejisörler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Rejisörü: Vedat Aydın, Koray Ocak

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner,Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, , Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar,Miran Efe Achylov

Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Rejisörü: Müslüm Çalaşın
Kostüm Mesulü: Ceyda Koçlar

.